Kısmetse Olur Tolga Kimdir Mesleği Ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Tolga nereli, kaç yaşında? Kısmetse Olur Tolga Instagram adresi

Kısmetse Olur Tolga Kimdir Mesleği Ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Tolga nereli, kaç yaşında? Kısmetse Olur Tolga Instagram adresi... Bir zamanların en çok izlenen programlarından olan Kısmetse Olur programı yeni sezonu ile internet ortamında yayınlanmaya başladı. 

Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti. Programın dikkat çeken isimlerinden olan Tolga kimdir?

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Tolga kimdir? Kısmetse Olur Tolga kaç yaşında, mesleği ne?

Kısmetse Olur yarışmacıları izleyenler tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. Kısmetse Olur yarışmacıları hakkında merak edilenleri sizler için derledik...

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ TOLGA KİMDİR?

26 yaşında olan Tolga aslen İzmitlidir. Best Model 2019'da Türkiye birincisi seçilmiştir. Aynı zamanda lisanslı bir basketbol oyuncusudur. Erkek evinin dikkat çeken yarışmacılarından biridir. Modellik yapmaktadır. "Yanıma yakışacak birini arıyorum. Güvensizlik beni çok sinirlendirir. Kıskançlığa da gelemem." şeklinde açıklamaları vardır.

188 cm boyu vardır. Sarışın olan Tolga Kısmetse Olur evine katılarak dikkatleri üzerine çekti. Instagram'da 'tolgakandemir' kullanıcı adını kullanmaktadır. Tolga yanına yakışacak bir kadın arıyor.