Kısmetse Olur Kim Elendi İkinci Hafta Elenen İsim Belli Oldu. Kısmsetse Olur yeni bölümde kim elendi?

Kısmetse Olur Kim Elendi İkinci Hafta Elenen İsim Belli Oldu. Kısmetse Olur yeni bölümde kim elendi? Kanal D ekranlarının yıllar önce yayınlanan Kısmetse Olur yeni sezonu ile Youtube üzerinden izleyici ile buluşuyor. 

9 erkek 9 kadın yarışmacının birbirlerini tanıyarak aşk yaşamaya başladığı formattaki Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri ile dikkat çekiyor. Youtube'de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aşkın Gücü isimli programında elenecek isim ise merak edildi. Peki Kısmetse Olur'a kim veda edecek? 

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Aybüke ve Tolga evin ilk resmi çifti olmuştu. Yaren ve Erhan ise son bölümden sonra resmi olarak tanıma yoluna girerek evin ikinci çifti olmuştu. Erhan, Yaren'in güzel gülümsemesini aydınlatması için iki tane diş pırlantası getirmişti. Erhan, Yaren'den hoşlandığını açıklamıştı. Programdaki diğer çiftler Erol ve Yeliz arasında ise ipler gerilmişti. Cansel'in bileğindeki dövmeden rahatsız olan Oğulcan dövmesini sildirmesini istemişti. Cansel ise dövmesini sildirmişti ama Oğulcan'a karşı öfkelenmişti. Günün sonunda aralarını yumuşattılar. Tuğçe ve Bilek'in ayrılmasının ardından Bilek Simge ile bir tanıma yoluna girmenin eşiğinde. Furkan ise Merve'ye bileklik hediye ederek dikkat çekti. Tolga ise Aybüke'ye bir bileklik hediye etti.

Ekranların sevilen eğlence programı Youtube üzerinden yayınlanıyor. Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programda Cansel, Tuğçe, Aybüke, Ayşenur, Yeliz, Şeyda Nur, Yaren, Merve, Simge, Bilek, Tolga, Erhan, Serdar, Furkan, Oğulcan, Zeyd, Erol, Sedat adlı yarışmacıların yarıştığı program haftanın 6 günü Youtube üzerinden yayınlanıyor. Peki Kısmetse Olur ikinci haftaya veda eden isim kim oldu? Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kim elendi?

KISMETSE OLUR KİM ELENDİ?

İlk hafta Kısmetse Olur Aşkın Gücü programına Kaan veda etmişti. 22 yaşındaki Kaan eve ilk veda eden isim olmuştu. Kısmetse Olur'a ikinci hafta kimin veda ettiği henüz bilinmiyor fakat bazı tahminler söz konusu.

Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümle beraber ekranlara kimin veda edeceği merak edildi. Kısmetse Olur Aşkın Gücü evine veda eden kişi yarın yayınlanacak bölümde belli oluyor. 18:30'da yayınlanan bölümleri ile Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nü kaçırmayın.