Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi?

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? Geçmişte Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur şimdilerde Youtube üzerinden yeni bölümlerle ekranlara geliyor. Kim Elendi İkinci Hafta Elenen İsim Belli Oldu. Kısmetse Olur yeni bölümde kim elendi? Kanal D ekranlarının yıllar önce yayınlanan Kısmetse Olur yeni sezonu ile Youtube üzerinden izleyici ile buluşuyor. 

9 erkek 9 kadın yarışmacının birbirlerini tanıyarak aşk yaşamaya çalıştığı formattaki Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri ile dikkat çekiyor. Youtube'de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aşkın Gücü isimli programında elenecek isim ise merak edildi. Peki Kısmetse Olur'a kim veda edecek? Kısmetse Olur eve veda eden isim kim oldu?

Son olarak Erhan ve Yaren resmi olarak tanıma yoluna girmişti. Erol ve Yeliz arası gerilen ortam sonunda düzeldi ve tatlıya başlandı. Yeliz'e lotus çiçeği hediye eden Erol ilişkisini resmi olarak başlatmış oldu. Aybüke ve Tolga ise evin ilk resmi çifti olarak yarışmaya devam ediyorlar. Peki bu hafta eve kim veda edecek?

Ekranların en sevilen eğlence programlarından olan Kısmetse Olur Youtube üzerinden yayınlanıyor. Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programda Cansel, Tuğçe, Aybüke, Ayşenur, Yeliz, Şeyda Nur, Yaren, Merve, Simge, Bilek, Tolga, Erhan, Serdar, Furkan, Oğulcan, Zeyd, Erol, Sedat adlı yarışmacıların yarıştığı program haftanın 6 günü Youtube üzerinden yayınlanıyor. Peki Kısmetse Olur ikinci haftaya veda eden isim kim oldu? Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kim elendi? Eve veda eden isim kim oldu?

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ KİM ELENDİ?

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

2.haftaya veda eden isim belli oldu. En çok oyu alan Tuğçe ve Zeyd ayağa kalktı. En çok oyu alarak evini koruma altına alan isim Erol olurken erkekler evi koruma altına alındı. Gitmesi yönünde en fazla oyu Tuğçe aldı ve Tuğçe eve veda etti. Tuçe Kısmetse Olur evine veda eden isim oldu.