Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem kaç yaşında, nereli?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Kısmetse Olur Sena Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Seda kaç yaşında, nereli? Tuğçe'nin elenmesiyle eve giren Eslem Sena kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir?

9 erkek 9 kadın yarışmacının birbirlerini tanıyarak aşk yaşamaya çalıştığı formattaki Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri ile dikkat çekiyor. Youtube'de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aşkın Gücü isimli programına katılan yeni yarışmacı Eslem Sena bakın kim çıktı?

Son olarak Erol ve Yeliz'in tanıma yoluna girdiği Kısmetse Olur'da çiftler yavaş yavaş oluşmaya başladı. Tuğçe'ni eve veda etmesinin ardından eve giren yeni isim Eslem oldu. Eslem'in gelir gelmez Furkan ile yakınlaşması da dikkat çetki. Bu iki ismin önceden tanıştığı iddia edildi.

 Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programda Cansel, Aybüke, Ayşenur, Yeliz, Şeyda Nur, Yaren, Merve, Simge, Bilek, Tolga, Erhan, Serdar, Furkan, Oğulcan, Zeyd, Erol, Sedat adlı yarışmacıların yarıştığı program haftanın 6 günü Youtube üzerinden yayınlandığı programın yeni yarışmacısı Eslem kimdir?

KISMETSE OLUR ESLEM KİMDİR?

2001 doğumlu olduğunu söyleyen Eslem, Thodex vurgunun planlayıcısı olan Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisiymiş. Geçtiğimiz sene Show Tv habere çıkıp "Bir buçuk sene duygusal bir beraberliğimiz oldu. Birkaç ay sonra kıskançlık yüzünden yollarımızı ayırdık. Böyle bir planı olduğunu bilmiyordum haberim yoktu çok şaşırdım." dedi.

Eslem, Faruk'un bir piyon olarak kullanıldığını düşündüğünü söylemişti. Kendisi hakkındaki haberlerden rahatsız olduğunu dile getirmişti. 

Kısmetse Olur evinin yeni kadın yarışmacısı olan Eslem Sena'ya Bilek diksiyonunun güzel olduğunu söyledi. Zeyd ise "Çizgi film karakterleri gibisin. Kalemle çizilmiş gibi." dedi. Erkekler evine gelince Furkan'ı dansa kaldırdı. Kırmızı odaya birisini çağırması istenince de ilk Furkan'ı çağırdı. Bu hareketinden sonra Furkan'la dışarıdan tanıştığı iddia edildi. Fakat Eslem bunların doğru olmadığını söyledi.