Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Aşkın Gücü Cansel'in estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Aşkın Gücü Cansel'in estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı. 9 erkek 9 kadın yarışmacının birbirlerini tanıyarak aşk yaşamaya başladığı formattaki Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri ile dikkat çekiyor. Youtube'de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aşkın Gücü isimli programında yarışan yarışmacılardan olan Cansel'in burnunun ve dudağının estetik olduğunu herkes biliyordu. Cansel'in estetiksiz hali herkesi şok etti.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacıların hayatları ve eski yaşantıları son zamanlarda gündemde. İki haftadır devam eden yarışma programı büyük bir ilgiyle izleniyor. İlk bölümü 10 milyona yakın izlenen program izlenmeleri ile de büyük başarı elde ediyor. Programın sunucusu Öykü Serter de yarışmacıları her hafta başka bir serüvene sürüklüyor.

Kanal D'nin zamanında yayınlanan ve sevilen eğlence programı Youtube üzerinden yayınlanıyor. Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programda Cansel, Tuğçe, Aybüke, Ayşenur, Yeliz, Şeyda Nur, Yaren, Merve, Simge, Bilek, Tolga, Erhan, Serdar, Furkan, Oğulcan, Zeyd, Erol, Sedat adlı yarışmacıların yarıştığı program haftanın 6 günü Youtube üzerinden yayınlanıyor.

Programın dikkat çeken isimlerinden Cansel, Oğulcan'la yaşadığı aşkla gündeme geliyor. Bir kızı olan Cansel aynı zamanda kendisini bir barbie olarak tanımlıyor. 25 yaşındaki yarışmacı son olarak eski sevgilisinin adının bileğinde yazması sebebi ile Oğulcan ile tartışmıştı. Bir gün sonra dövmeyi sildirmek için hastaneye gittiği öğrenildi. Dövmeyi sildirdikten sonra Oğulcan ile aralarının düzeldiği de görüldü.

Cansel'in son olarak burun estetiği yaptırmadan önceki fotoğrafları gündem oldu. Cansel estetiksiz hali ile dikkatleri üzerine çekti. Ekranların sevilen yarışma programının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Cansel hakkında sosyal medyada birçok yorum yapıldı. Cansel'in bu yorumlara ne diyecek merak ediliyor.