Kısmetse Olur Cansel Kimdir Kaç Yaşında Çocuğu Var Mı? Kısmetse Olur Cansel nereli, mesleği ne?

Kısmetse Olur Cansel Kimdir Kaç Yaşında Çocuğu Var Mı? Kısmetse Olur Cansel nereli, mesleği ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli programın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Cansel Ayanoğlu kimdir, kaç yaşında? Evin barbie'si olarak görülen Cansel'in mesleği ne, işte merak edilenler. İnternette yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı programın sevilen yarışmacılarından Cansel kimdir?

Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti. 

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Cansel kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Cansel hakkında merak edilenler...

KISMETSE OLUR CANSEL KİMDİR?

Tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Cansel Ayanoğlu 25 yaşında. Estetisyen olan Cansel pembe rengini çok seviyor. Zeka ve yakışıklığın bir erkekte en çok olması gereken şeyler olduğunu düşünüyor.

Aslan burcu olan Cansel "Karşımdaki adam gibi adam biri olmalı ve beni sahiplenmeli. Kıskançlığı seviyorum." ifadelerine yer verdi.

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Genç yaşta evlenen Cansel yedi yaşında bir kızı olduğunu kızının isminin Hira olduğunu söyledi. Kızının her şeyi olduğunu belirten Cansel "Kızım için baba aramıyorum. Kızıma abi olabilir hayatımdaki kişi, benim için ise her şey olur." ifadelerine yer verdi.

Cansel'in Instagram kullanıcı adı cansel.ayanoglu. Yarışmanın favori isimlerinden biri olan Cansel renkli kişiliğiyle dikkat çekiyor.