Kısmetse Olur Aybüke Ne Dövmesi Yaptırdı? Kısmetse Olur Aybüke çakal dövmesi mi yaptırdı?

Kısmetse Olur Aybüke Ne Dövmesi Yaptırdı? Kısmetse Olur Aybüke çakal dövmesi mi yaptırdı? 5 senedir ekranlarda olmayan Kısmetse Olur adlı evlilik programı, yeni adı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü olarak YouTube ekranlarda yayınlanıyor. Her bölümü ile olay olan Kısmetse Olur yarışmacılar arasında gerginlik çıktı. Yarışmacılardan Tuğçe, Aybüke'ye çakal dövmesi yaptırdığını ilgilendiği Tolga'nın da dövmesini yaptır diyerek dikkat çekti. Programın yarışmacılarından Aybüke Çangal ise sosyal medyada oldukça dayanıyor. Ünlü isim sosyal medya hesabında yayınladığı gönderiler ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Aybüke Çangal'ın çakal dövme olayı merak ediliyordu. 

Ekranlara gelen yeni bölümde Aybüke'nin dövme mevzusu yeniden gündem oldu. Tiktok fenomeni olan Aybüke, rapçi Çakal'ın dövmesini boynuna yaptırmıştı. Rapçi Emirhan Çakal hakkında çektiği videolar ile gündeme gelen Aybüke dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kısmetse Olur programına katılan fenomen Aybüke Çakal dövmeli kız olarak tanınıyordu. Ünlü fenomen şimdi de Kısmetse Olur evine geldi. Bir tartışmada yaptırdığı Çakal dövmesinden bahsedilince "Hayrandım yaptırdım sonra sildirdim sanane." dediği görüldü. Aybüke Çangal Çakal dövmesini rapçi Çakal'ın kendisi hakkında söylediklerinden sonra sildirme kararı almıştı. Kanalından dövmesini sildirdiği videoyu da yayınlamıştı. Aybüke Çangal'ın Çakal dövmesi Kısmetse Olur evinde de gündem oldu.

Tiktok'da 1,3 milyon takipçisi olan Aybüke evde Tolga adında bir model ile aşk yaşıyor. Peki Kısmetse Olur evinin en genç isimlerinden olan Aybüke kimdir? Aybüke hakkında merak edilenler...

AYBÜKE ÇANGAL KİMDİR?

Aybüke Çangal 2001 senesinde dünyaya gelmiştir. Beden eğitimi öğretmenliğini Haliç Üniversitesi'nde okumaktadır. 173 cm olan Aybüke 58 kilodur. 21 yaşında olan yarışmacı Kısmetse Olur evinin en genç kadın yarışmacısı.

Tiktok fenomeni olan Aybüke'nin 1,2 milyon takipçisi vardır. Tiktok fenomeni olan Aybüke boynuna yaptırdığı Çakal dövmesi ile tanındı. Rapçi Çakal ile ilgili çektikleri videolar ile tanınan fenomen daha sonra Çakal ile girdiği polemik sonrası dövmeyi sildirdi.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programında yarışmacı olarak katılan Aybüke Instagram kullanıcı adı @aybukeeyiim.