Kısmetse Olur Aybüke Kimdir Çakal İle Dövme Olayı Kısmetse Olur Aybüke kaç yaşında, mesleği ne?

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Kısmetse Olur Aybüke Kimdir Çakal İle Dövme Olayı Kısmetse Olur Aybüke kaç yaşında, mesleği ne? Kısmetse Olur: Aşkın Gücü internet ortamında yayınlanmaya başladı. Yıllar önce Kanal D ekranlarında severek izlenen program, televizyonlarda yasaklanınca internet ortamında yayınlanmaya başladı. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları merak ediliyor. Yarışmacılardan en genç olanlarından Aybüke kimdir, Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Aybüke kaç yaşında, tiktoker mı? Aybüke Çakal'ın eski sevgilisi mi? İşte merak edilenler...

Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti.

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Aybüke kimdir, kaç yaşında? Rapçi Çakal'ın eski sevgilisi mi?

KISMETSE OLUR AYBÜKE KİMDİR?

Aybüke Çangal 2001 senesinde dünyaya gelmiştir. Beden eğitimi öğretmenliğini Haliç Üniversitesi'nde okumaktadır. 173 cm olan Aybüke 58 kilodur. 21 yaşında olan yarışmacı Kısmetse Olur evinin en genç kadın yarışmacısı.

Tiktok fenomeni olan Aybüke'nin 1,2 milyon takipçisi vardır. Tiktok fenomeni olan Aybüke boynuna yaptırdığı Çakal dövmesi ile tanındı. Rapçi Çakal ile ilgili çektikleri videolar ile tanınan fenomen daha sonra Çakal ile girdiği polemik sonrası dövmeyi sildirdi.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programında yarışmacı olarak katılan Aybüke Instagram kullanıcı adı @aybukeeyiim.