Kırmızı Oda Süveyda Kaç Yaşında Nereli İlayda Alişan Hayatı Kırmızı Oda Süveyda'nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Süveyda'yı kim canlandırıyor?

Kırmızı Oda Süveyda Kaç Yaşında Nereli İlayda Alişan Hayatı Kırmızı Oda Süveyda'nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Süveyda'yı kim canlandırıyor? TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Süveyda'nın hayatı izleyicilerin dikkatini çekiyor. Evlat edinilmiş Süveyda annesi ve babası tarafından iyi yetiştirilmiş bir çocukken tuhaf hareketler sergilemeye başlıyor. Hırsızlık olayları ile beraber Süveyda bir gün evden kaçıyor ve başına kötü bir olay geliyor. Küçük yaşta istismara uğrayan Süveyda bu olayı hayatı boyunca unutamaz. Psikolojik olarak sıkıntı yaşayan Süveyda Kırmızı Oda'ya Doktor hanım ile görüşmeye gelir. Geçmişinde yaşadıkları da konuşurken gün yüzüne çıkar. Doktor Hanım Süveyda'yı geçmişi ile yüzleştirir. Peki Süveyda karakterine hayat veren İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında? İlayda Alişan nereli hayatı hakkında merak edilenler..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

kırmızı3

TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi psikolojik dram türündedir. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitaptan uyarlanmıştır. Birçok gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı dizide Doktor Hanım hastalarını geçmişindeki anılarıyla, acılarıyla yüzleştirir. Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda her Cuma akşamı TV 8'de yayınlanıyor.

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

26 Şubat 1996 tarihinde dünyaya geldi. Trabzonlu olan İlayda Alişan İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Moda Tasarım Bölümü okumuştur. Babasının arkadaşının kendisini ajansa kaydettirmesi sonucu küçük yaşlardan itibaren sektörde yer edinmişti.

25 yaşındaki İlayda Alişan Bir Çocuk Sevdim adlı dizide Merve'yi canlandırarak kariyerine başladı. Gönül Hırsızı dizisinde Harika'yı canlandırdı. Benim Adım Gültepe dizisinde Nurten'i canlandırdı.

kırmızı2

Serçe Sarayı dizisinde Sinem karakterine hayat veren ünlü oyuncu Rüya'da Cemre'yi canlandırdı. Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül Eren'e hayat veren İlayda Alişan Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin başrol oynadığı Çukur dizisinde Akşın Koçovalı karakterine hayat verdi. Ardından Şampiyon dizisinde Neslihan Günaltay karakterine hayat verdi. 2021 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın yer aldığı Masumiyet dizisinde Ela Yüksel'e hayat verdi. 

Hakan Muhafız dizisinde Aylin'i canlandırdı. Kırmızı Oda dizisinde Süveyda karakterine hayat vermektedir. Genç oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti.