Kırmızı Oda Sertan Erkaçan Kim Hangi Dizilerde Oynadı? Kırmızı Oda Sertan Erkaçan nereli, hayatı..  TV 8 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kırmızı Oda yeni konuk oyuncuları ile izleyicinin dikkatini çekti. Gökhan Özoğuz'dan sonra kadroya Sertan Erkaçan dahil oldu. Peki Sertan Erkaçan kimdir, kaç yaşında? Sertan Erkaçan nereli, hayatı hakkında merak edilenler. Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi yeni transferleri ile konuşulmaya devam ediyor. Diziye yeni katılan Sertan Erkaçan kimdir merak ediliyor.

sertan2

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda ekranlarda yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın Doktor Hanım olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisi anlattığı hikayeler ile yürekleri parçalıyor. Dram ve psikoloji türündeki dizi izleyiciler tarafından fazlasıyla seviliyor. Manolya Hanım'ın kliniğine gelen hastaların geçmişindeki acılarla ve kötülüklerle mücadele ettiği güzel bir şekilde işleniyor. Sevilen diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Diziye yeni katılan  Sertan Erkaçan kimdir, kaç yaşında? Kırmızı Oda  Sertan Erkaçan nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte  Sertan Erkaçan hakkında merak edilen önemli detaylar... 52. bölümden itibaren Kırmızı Oda kadrosunda yer alacak olan Sertan Erkaçan hayatı..

SERTAN ERKAÇAN KİMDİR?

Sertan Erkaçan 1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimini Antalya da bitiren ünlü oyuncu ardından konservatuar okumak için İstanbul’a geldi. Lise zamanlarında tiyatro ve müzikle ilgilendi. 2005 yılında liseden mezun oldu. Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazanan ünlü şarkıcı 4 sene eğitim aldı. 2009 senesinde mezun olan Sertan Erkaçan birçok dizi ve filmde yer aldı. Başarılı oyuncunun ilk kez konservatuar’ın ilk sınıfında birkaç arkadaşıyla beraber yönetmen Uğur Ünlünün Polis isimli sinema filminde ekranlara gelerek ekranlarda yer aldı.

Melis Erkaçan ile evli olan başarılı oyuncu yardımseverliği ve cömertliği ile sosyal hayatında dikkat çeken isimlerden biri. Bir yıl doğum gününü Cerebral Palsy çocuklarla kutlayan başarılı oyuncu aynı zamanda Türkiye Spastik Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon da hizmet alan çocuklara yardım toplamaktadır. Bunun haricinde hayvansever olan ünlü oyuncunun evinde 2 evcil hayvanı var kedisi ve köpeğini çok seven başarılı oyuncu son olarak TV 8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda isimli dizide yer alıyor.