Kırmızı Oda bu sezonda da yeni bölümlerinde sevenleri ile buluşmaya devam edecek. İşte sevilen dizi ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle..

Kırmızı Oda dizisinde yeni bölümde ekranlarda Pembe' nin hayatı işlenmeye devam edecek. Sevilen dizi Kırmızı Oda yeni sezonda da yeni bölümleri ile TV 8 ekranlarında sizlerle.. Şimdi Pembe karakterinin annesini gelin daha yakından tanıyalım..

Kırmızı Oda bu sezonda da yeni bölümlerinde sevenleri ile buluşmaya devam edecek. İşte sevilen dizi ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle..

Kırmızı Oda dizisinde yeni bölümde Pembe' nin annesini daha yakından tanıyacağız. Pembe' nin annesi Satı bir kasabı canlandırıyor ve lababı ile ismi ise Satır Satı' dır. 

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

kırmızı oda pembenin babası

Bu hafta Kırmızı Oda dizisinde Pembe' nin hayatını yakından tanımaya devam ediyoruz. Pembe okuyup doktor olmak isteyen bir çocukken babası onun izni olmadan Pembe' yi zengin bir adamın oğlu ile evlendiriyor. Pembe evlendiği eşinden şiddet görüyor ve eşi Pembe ile evlendikten 3 sene sonra ölüyor. Ardından bir süre sonra Pembe' nin babası da aşırı alkol yüzünden siroz olarak ölüyor. 

Sonrasında Pembe kendi annesi ile bir ev tutarak babasından kalan maaş ile yaşamını sürdürmeye çalışıyor. Tekrar şimdiki eşi ile evlenen Pembe eşi ile başlarda iyi anlaşıyor fakat sonraları Pembe ile aralarında sorunlar olmaya başlıyor. 

Bu evliliğinden 2 tane oğlu olan Pembe' nin hayatını bu bölümde de izlemeye devam edeceğiz. 

Kırmızı Oda dizisi yeni sezon boyunca TV 8 ekranlarında her cuma saat 20.00 de sizlerle olmaya devam edecek.