Kırmızı Oda Pembe Kim Hikayesi Ne Meltem Cumbul Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Pembe nereli, Meltem Cumbul hayatı hakkında merak edilenler

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Kırmızı Oda Pembe Kim Hikayesi Ne Meltem Cumbul Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Pembe nereli, Meltem Cumbul hayatı hakkında merak edilenler.. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda Pembe'yi kim canlandırıyor? Kırmızı Oda dizisi Pembe hakkında merak edilenler.. Meltem Cumbul kaç yaşında, nereli? Meltem Cumbul hayatı hakkında merak edilenler..

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda kadrosuna yeni bir oyuncu daha katılıyor. Diziye Pembe rolüyle giren Meltem Cumbul ise izleyenlerin dikkatini çekti. Pembe hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitleyecek. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde Pembe karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Kırmızı Oda Pembe kimdir? Kırmızı Oda Pembe kaç yaşında? Kırmızı Oda Meltem Cumbul hangi dizilerde oynadı?

meltem2

MELTEM CUMBUL KİMDİR?

5 Kasım 1969 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen başarılı oyuncunun babası Akşehirli annesi İzmirlidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Drama Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Çağlayan Tuğal ile 2003 yılında evlenmiş bir sene sonra boşanmıştır. Alican Özbaş'la 2012 yılında evlenip bir sene sonra boşanmıştır.

Bir Sonbahar Hikayesi, Bay E, Usta Beni Öldürsene, Karışık Pizza, Duruşma, Maruf, Duvara Karşı, Gönül Yarası, Labirent, Kadın İşi: Banka Soygunu, Yaktın Beni gibi sinema filmlerinde yer aldı.

Sahte Dünyalar, Çiçek Taksi, Yılan Hikayesi, Tatlı Kaçaklar, Gurbet Kadını, Avrupa Yakası, Parmaklıklar Ardında gibi dizilerde yer aldı. Aşk Yakar dizisinde Nazlı'ya hayat veren Meltem Cumbul Nuri dizisinde Leyla'ya hayat verdi. Biz Size Aşık Olduk dizisinde Reyhan'ı canlandırdı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma Sultan karakterini canlandırdı. 51 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Kırmızı Oda dizisinde Pembe'ye hayat vermektedir. 

Kariyerindeki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'da canlandırdığı Pembe isimli karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyunculuğu ile birçok ödül almıştır. Antalya Altın Portakal Festivalinde 3 tane ödülü vardır.