Kırmızı Oda Pembe Hastalığı Ne Meltem Cumbul Yaşı Kırmızı Oda'nın Pembe'si Meltem Cumbul kaç yaşında, nereli? Meltem Cumbul hayatı

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Kırmızı Oda Pembe Hastalığı Ne Meltem Cumbul Yaşı Kırmızı Oda'nın Pembe'si Meltem Cumbul kaç yaşında, nereli? Meltem Cumbul hayatı.. TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'daki Pembe hikayesi ile izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ekranların en reytingi yüksek dizilerinden olan Kırmızı Oda dizisi her hafta cuma akşamları yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Bu hafta hikayesi ile ekranlarda olacak Pembe karakterine hayat veren Meltem Cumbul kimdir, kaç yaşında? Meltem Cumbul hangi dizilerde oynadı, evli mi?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda kadrosuna yeni bir oyuncu daha katılıyor. Diziye Pembe rolüyle giren Meltem Cumbul ise izleyenlerin dikkatini çekti. Pembe hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitleyecek. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde Pembe karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Meltem Cumbul'un hayat verdiği Pembe'nin hastalığı nedir?

pembe2

KIRMIZI ODA PEMBE HASTALIĞI NEDİR?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda 50. bölüm itibarı ile kadroda olan ve geçmişinde yaşadığı olaylar için Doktor Hanım'dan yardım isteyen Pembe, tedirgin tavırları ile dikkati çekti. Geçmişinde yaşadıkları ile Doktor Hanım'ı şaşırtan Pembe kim? İlk görüşmede, çantasından çıkardığı silahı Doktor Hanım'ın masasına koyan Pembe, "Bu, burada durabilir mi?" diye soruyor. Ve Pembe hayat hikayesi ile izleyenleri şaşırtıyor.

MELTEM CUMBUL KİMDİR?

5 Kasım 1969 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen başarılı oyuncunun babası Akşehirli annesi İzmirlidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Drama Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Çağlayan Tuğal ile 2003 yılında evlenmiş bir sene sonra boşanmıştır. Alican Özbaş'la 2012 yılında evlenip bir sene sonra boşanmıştır. Bir Sonbahar Hikayesi, Bay E, Usta Beni Öldürsene, Karışık Pizza, Duruşma, Maruf, Duvara Karşı, Gönül Yarası, Labirent, Kadın İşi: Banka Soygunu, Yaktın Beni gibi sinema filmlerinde yer aldı.

Sahte Dünyalar, Çiçek Taksi, Yılan Hikayesi, Tatlı Kaçaklar, Gurbet Kadını, Avrupa Yakası, Parmaklıklar Ardında gibi dizilerde yer aldı. Aşk Yakar dizisinde Nazlı'ya hayat veren Meltem Cumbul Nuri dizisinde Leyla'ya hayat verdi. Biz Size Aşık Olduk dizisinde Reyhan'ı canlandırdı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma Sultan karakterini canlandırdı. 51 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Kırmızı Oda dizisinde Pembe'ye hayat vermektedir. 

Kariyerindeki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'da canlandırdığı Pembe isimli karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyunculuğu ile birçok ödül almıştır. Antalya Altın Portakal Festivalinde 3 tane ödülü vardır.