Kırmızı Oda dizisi yeni sezonda da kadrosuna yeni yüzler ekleyerek devam ediyor. Bu sezon dizilerinden Kırmızı Oda Ozan karakterini inceleyelim

Kamumanset.com - Kırmızı Oda dizisi yeni sezonda da kadrosuna yeni yüzler ekleyerek devam ediyor. Bu sezon dizilerinden Kırmızı Oda Ozan karakterini inceleyelim.

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

OGM Pictures yapımı imzalı Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül 2020 yılında hayatımıza giriş yaptı. O zamandan beri TV 8 ekranlarında her cuma akşamı saat 20.00 de yeni bölümü ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. 

Başarılı dizinin hikayesi ise Gülseren Budayıcıoğlu' nun Madalyonun İçi isimli romanına dayanıyor. Başarılı dizi Kırmızı Oda' nın yönetmen koltuğunda Benal Tairi ve Ali Balcı yer alıyor. Kırmızı Oda' ya her yeni bölümde birbirinden ünlü isimler konuk olurken, Doktor Manolya hanımın Kırmızı Oda' daki koltuğuna oturuyor. 

Bu akşam Kırmızı Oda dizisinde Süveyda' nın hikayesini izlerken, Süveyda' nın partneri Erdem Şanlı' yı izleyeceğiz.

Kırmızı Oda dizisinde Ozan karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Erdem Şanlı dizide İlayda Alişan' ın hayat verdiği Süveyda karakteri ile partner olacak. Süveyda karakterinin sevgilisini canlandıracak olan başarılı oyuncuyu yeni sezonda ekranlarda izlemeye devam edeceğiz. 

Kırmızı Oda Erdem Şanlı Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Ozan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erdem Şanlı, 2 Eylül 1996 yılı İzmir ili doğumludur. 25 yaşında olan başarılı oyuncu Erdem Şanlı, kameraların karşısına ilk kez 2018 yılında Vatanım Sensin dizisi ile çıkmıştır. Vatanım Sensin dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Erdem Şanlı, sonraki yıl Avlu dizisinde yer almıştır. Sonraları Kovala, Yasak Elma, Limit, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Son Yaz gibi çok başarılı projelerde yer almıştır. 

Şimdilerde ise başarılı oyuncu Erdem Şanlı, Kırmızı Oda dizisi ile ekranlarda yerini alıyor. Başarılı oyuncu Erdem Şanlı' yı instagram üzerinden @erdemsanlii üzerinden takip edebilirsiniz.

Başarılı oyuncu Erdem Şanlı' nın yer Aldığı Projeler

Vatanım Sensin - 2018

Avlu - Oğuz Okan - 2019

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Dinçer Meftun - 2019

Yasak Elma - Aksel - 2019 - 2020

Limit - Selim - 2021

Son Yaz - Kaan Gök - 2021

Kırmızı Oda - Ozan - 2021