Kırmızı Oda Narin Kaç Yaşında Aylin Paksoy Hangi Dizilerde Oynadı? Kırmızı Oda Aylin Paksoy hayatı hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da

Kırmızı Oda Narin Kaç Yaşında Aylin Paksoy Hangi Dizilerde Oynadı? Kırmızı Oda Aylin Paksoy hayatı hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da.. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Süveyda'nın annesi Narin'i canlandıran oyuncu kimdir? Aylin Paksoy'un hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Aylin Paksoy kimdir? Kırmızı Oda Süveyda'nın annesi kimdir? Süveyda'nın annesi Narin'e hayat veren Aylin Paksoy hayatı..

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi psikolojik dram türündedir. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitaptan uyarlanmıştır. Birçok gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı dizide Doktor Hanım hastalarını geçmişindeki anılarıyla, acılarıyla yüzleştirir. Doktor Hanım hastalarının yanında olduğunu hissettirerek onları anlamaya çalışır. Herkesin farklı bir hikayesi olduğunu bilir ve buna saygı duyar. Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda her Cuma akşamı TV 8'de yayınlanıyor. Peki dizide Süveyda'nın annesi Narin'e hayat veren Aylin Paksoy kimdir, kaç yaşında? Alin Paksoy hangi dizilerde oynadı?

narin

AYLİN PAKSOY KİMDİR?

23 Eylül 1997 yılında dünyaya geldi. Rusya'da geçirdiği çocukluğunun ardından ülkesine döndü. Çevirmenlik de yapan Aylin Paksoy çeşitli festivallerde yer aldı. Aylin Paksoy ilk kez Kırmızı Oda adlı dizide yer aldı.

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Aylin Paksoy ileride birçok dizi ve filmde yer alacak. Kırmızı Oda dizisinde Süveyda'nın annesi Narin'e hayat vermektedir. İlk kez oyunculuk yapan Aylin Paksoy başarısı ile dikkatleri üzerine çekti. 

narin2

Yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin yönetmenliğini Başak Soysal üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Ayşenur Güngör ve Pınar Daldikler üstleniyor. 2. sezonu ile yayın hayatına devam eden dizi her Cuma akşamı TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Başarılı oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizi en çok reyting alan dizilerden biri.