Kırmızı Oda Keklik'in Annesi Kim Firüzan Kaç Yaşında? Kırmızı Oda dizisi Keklik'in annesi hayatı hakkında merak edilenler.. Kırmızı Keklik'in annesi Firuzan Şifanur Gül kim, kaç yaşında? Kırmızı Oda Kekliğin Annesi Kim? Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu fazlasıyla merak ediliyor. Cuma günü ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Zekiye Keklik'in annesi olarak Firuzan merak ediliyor. Firuzan'ı Şifanur kim? Şifanur Gül karakterine kim hayat veriyor? Cuma akşamları yayınlanan TV 8 ekranalarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisi Firuzan kim? Kırmızı Oda dizisi Şifanur Gül kim, kaç yaşında? Kırmızı Oda Kekliğin Annesi Kim? Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu fazlasıyla merak ediliyor. Cuma günü ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Zekiye Keklik'in annesi olarak Firuzan merak ediliyor. İşte Firuzan...

Kırmızı Oda Keklik'in annesi "Anacığımın adı Firuzan, parlayan demekmiş. Adı gibi çok güzel bir kızmış. Ay parçası derler ya hani öyle. İlk çocukmuş annem. Düşük yapmış hep. Babası kuma almış ve üç tane erkek kardeşi doğmuş. O kadar fakir bir ailede doğmuş ki anacım, bazı geceler aç yatarlarmış." cümleleri ile anlattığı karakter merak ediliyor. Kırmızı Oda dizisi Firuzan kim, kaç yaşında? Firuzan hakkında merak edilenler.. Keklik'in annesi kimdir? 

şifanur2

ŞİFANUR GÜL KİMDİR?

26 yaşında olan başarılı oyuncu Kırmızı Oda dizisinde yer aldı. Firuzan'ı canlandıran Şifanur Gül Ankara'da doğmuştur. 170 cm boyu olan Şifanur Gül 53 kilodur. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim dalında mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimine lise ile başladı. 26 yaşındaki Şifanur Gül başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kırmızı Oda ile dikkat çeken oyuncu Şifanur Gül TRT dizisinde de yer aldı.

Tiyatro oyunlarında yer alan Şifanur Gül  2019’da ekranlara gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisinde yer alan başarılı oyuncu Eylül karakterine hayat verdi. Ardından 2020’de Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gülperi karakterine hayat verdi. Show Tv ekranlarında yayınlanan Cam tavanlar, Kuş Uçuşu gibi dizilerde oynadı. Yeni projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Şifanur Gül son olarak Kırmızı Oda'da Firuzan'a hayat veriyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi oyuncuları ile dikkat çekiyor. Şifanur Gül yeni projelerle ekranlarda olmaya devam edecek.