Kırmızı Oda dizisi her hafta yeni bölümleri ile cuma günleri TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda yeni danışanlarından Keklik kimdir gelin inceleyelim, tüm detayları kamumanset.com' da sizlerle..Takip etmeyi unutmayınız..

Kamumanset.com - Kırmızı Oda dizisi her hafta yeni bölümleri ile cuma günleri TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda yeni danışanlarından Keklik kimdir gelin inceleyelim, tüm detayları kamumanset.com' da sizlerle..Takip etmeyi unutmayınız..

Sevilen Tv 8 dizilerinden olan Kırmızı Oda' da Ayta Sözeri de diziye dahil edildi ve başarılı oyuncu yeni bölümleri ile Keklik karakterini canlandıracak. Başarılı oyuncu Ayta Sözeri kimdir gelin daha yakından tanıyalım..

Kırmızı Oda dizisi yeni konuk oyuncusu Keklik yani Ayta Sözeri Kimdir?

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Başarılı oyuncu Ayta Sözeri, 31 Mart 1976 yılı doğumludur. Batı Almanya' da doğan başarılı oyuncu anne tarafından Çerkes asıllıdır. Başarılı oyuncu Ayta Sözeri, 1982 yılında ailesi ile birlikte Türkiye' ye dönüş yaparak İzmir iline yerleşmiştir. 

Burada üniversite eğitimine başlayan başarılı oyuncu Ayta Sözeri, Ege Üniversitesi İşletme Bölümü' nden mezun olmuştur sonrasında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Sanat Müziği korosunda Türk Müziği eğitimi almıştır. 

Başarılı sanatçı Ayta Sözeri, Sezen Aksu gibi dev isimlerin konserlerinde geri vokallik yapmaya başlamıştır. 

Sonrasında ise Benimle Söyle isimli yarışma programında jüri olarak görev almıştır. Başarılı sanatçı 2019 yılında ise ilk konserini Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda vermiştir. 

Kırmızı Oda' nın yeni konuk oyuncularından biri olan Ayta Sözeri' nin Yer Aldığı Diziler

2000 - Dadı – Şarkıcı
2000 - Hayat Bağları - Hapisane Müdürü
2006 - Arka Sokaklar - Aydan
2007 - Kuzey Rüzgarı - Okşan
2008 - Dudaktan Kalbe - Mahkûm
2009 - Akasya Durağı - Naciye, Zümrüt
2009 - Kahramanlar - Arzu
2010 - Parmaklıklar Ardında - Mahkûm
2011 - Papatyam - Şebnem
2012 - Acayip Hikayeler - Cansu
2012 - Kayıp Şehir - Duygu
2014 - Ulan İstanbul - Umay
2015 - Paramparça - Nezaket

Şimdilerde ise Kırmızı Oda dizisinde Keklik karakterini canlandıracaktır.

Sevilen dizi Kırmızı Oda her hafta cuma günleri TV 8 ekranlarında saat 20.00 de yerini almaya devam edecek, detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.