Kırmızı Oda Dara'nın Hastalığı Nedir Gökhan Özoğuz Kırmızı Oda Kırmızı Oda Dara ne hastası? Dara hakkında merak edilenler.. Gökhan Özoğuz nereli, Kırmızı Oda'da hangi karaktere hayat veriyor?

Kırmızı Oda Dara'nın Hastalığı Nedir Gökhan Özoğuz Kırmızı Oda Kırmızı Oda Dara ne hastası? Dara hakkında merak edilenler.. Gökhan Özoğuz nereli, Kırmızı Oda'da hangi karaktere hayat veriyor? Athena Gökhan Özoğuz kimdir? Kırmızı Oda Dara'sı gerçekte kim? Gökhan Özoğuz evli mi, yaşı kaç? Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz oyunculuğa adım attı. Başarılı şarkıcı Gökhan Özoğuz Kırmızı Oda dizisinde Dara karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Şarkıcılığı kadar oyunculuğu da çok konuşulan başarılı solist Gökhan Özoğuz dizide Dara karakterine hayat veriyor. Kırmızı Oda Dara hastalığı nedir? 

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda ekranlarda yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın Doktor Hanım olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisi anlattığı hikayeler ile yürekleri parçalıyor. Dram ve psikoloji türündeki dizi izleyiciler tarafından fazlasıyla seviliyor. Manolya Hanım'ın kliniğine gelen hastaların geçmişindeki acılarla ve kötülüklerle mücadele ettiği güzel bir şekilde işleniyor. Sevilen diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Peki dizide Dara karakterinin hastalığı nedir? Gökhan Özoğuz hasta mı?

KIRMIZI ODA DARA HASTALIĞI NEDİR?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Gökhan Özoğuz dizide Dara karakterine hayat veriyor. Yaşadığı uyku problemi ile Doktor Hanım'a gelecek olan Dara'nın merak edilen hikayesi 19 Kasım'dan itibaren Cuma günü TV 8 ekranlarında yer alıyor.

dar2

Yoğun bir uyku problemi yaşayan Dara 52. bölümden itibaren Kırmızı Oda dizisinde yer alıyor. TV 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda uyku problemi yaşamakta. Bu uyku probleminin sebebi ne? Kırmızı Oda dizisi Dara'nın neden uyku problemi var? Dara geçmişinde ne yaşadı? Bütün merak edilenler Kırmızı Oda dizisinde yer alacak. 

GÖKHAN ÖZOĞUZ KİMDİR?

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı şarkıcı aynı zamanda Hakan Özoğuz'un ikiz kardeşidir. Athena grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz Hakan Özoğuz ile aynı grupta yer alır. Başarılı şarkıcının grubu Athena 2004 senesinde Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "For Real" adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla dördüncü olmuştur. Daha sonra ünlerine ün katan grup çıkardığı şarkılarla da dikkat çekti.

dar3

Ayrıca grup üyelerinden olan Gökhan Özoğuz 2013-2016 yayın döneminde Tv8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye isimli müzik yarışma programında jüri üyeliği yaptı. One Last Breath, Holigan, US, Herşey yolunda, İT, 100 Şerefli Yıl, Pis, Alüst gibi albümlere imza atmıştı. 2012 yılında Melis Ülken ile dünya evine giren başarılı şarkıcının Ayşe Derya adında bir kız çocuğu var. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı şimdilerde TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda isimli dizide Dara karakterine hayat veriyor.