Kırmızı Oda Afet'i Kim Oynuyor Rezzan'ın Ablası Afet Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Rezzan'ın ablası Afet nereli, hayatı

Kırmızı Oda Afet'i Kim Oynuyor Rezzan'ın Ablası Afet Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Rezzan'ın ablası Afet nereli, hayatı. TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin Afet'i kim? Kırmızı Oda Afet karakterine kim hayat veriyor? Rezzan'ın ablası Afet kimdir? Kırmızı Oda dizisinde Rezzan'ın yıllar önce hastalanıp genç yaşta vefat eden ablası Afet'i hangi oyuncu canlandırıyor sorusu merak ediliyor. İzleyici tarafından büyük bir merakla araştırılan Afet kim?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

affet3

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda Cuma günleri ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi dram ve psikolojik türünde yayınlanıyor. Psikiyatrist Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Kırmızı Oda isimli dizide Afet'e hayat veren kişi kim?

KIRMIZI ODA AFET KİM?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Rezzan'ın ablası Afet karakterini genç oyuncu Aden Duru Orak canlandırıyor. Oyuncu başarısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aden Duru Orak 2006 yılında doğmuştur. Aslen Kocaeli Karamürselli olan genç oyuncu Karamürsel Bekir İlhami Nedime Calp Ortokulu’nda devam ettiriyor.

affet2

Daha önce Planet Mutfak Akıllı Çocuk Sofrası, Ülker İçim Labne ve Profilo gibi markaların reklam yüzü olan genç oyuncu Farklı Desenler, Kırık Kalpler, Kollama gibi dizilerde rol almıştır. Birçok reklam filminden tanıdığımız genç oyuncu 2016 yılında ise Kanal D’nin iddialı dizisi Hayat Şarkısı oyuncu kadrosunda yer aldı. Aden Duru Orak Hayat Şarkısı'nda Melek karakteri ne hayat vermiştir. Layla Şirin Ajans’ına kayıtlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Planet Mutfak Yemek Programı’nda sunuculuk da yapan genç oyuncu son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde Afet karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Başarılı oyuncu, genç olmasına rağmen oyunculuğu ile izleyicilerden tam not aldı. Kırmızı Oda dizisinin sevilen oyuncusu Aden Duru Orak dizide Afet'i canlandırıyor.