Marvel'ın yeni filmi Eternals'ın gala gecesine Salma Hayek Damga vurdu. Gecede siyah bir elbise ile göğüs dekoltesi vere Salma Hayek ağızları açık bıraktı.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadı

2-2

Marvel'ın yeni filmi Eternals'ın galası gerçekleşti. Oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi olan filmde "Ajak" rolüne hayat veren Salma Hayek, kırmızı halıda dekoltesiyle ağızları açık bıraktı.

3-2

19.10.2021 15:411Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadıGemma Chan, Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Barry Keoghan, Dong Seok Ma ve Lia McHugh gibi yıldızların bulunduğu Marvel filmi Eternals'ın galası galası geniş bir katılımla dün gerçekleşti.

1-2

Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadı Geceye katılanlar arasında öne çıkan isim ise Salma Hayek oldu.

4-2

Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadı Gecede siyah bir elbise tercih eden Hayek dekoltesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

8

Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadı İddialı dekoltesiyle gecede boy gösteren Hayek tüm bakışları üzerine çekti. Yabancı basın ünlü oyuncunun görüntüsü için "Dudak uçuklatıcı dekolte" yorumlarında bulundu.

5-2

Kırmızı halıda dekolte şov! Güzel oyuncuya bakanlar gözlerini alamadı Salma Hayek filmde Ajak karakterine hayat veriyor.

6