Gelinim Mutfakta programın güzeller güzeli sunucusu Songül son zamanlarda gündemden düşmüyor son paylaşımıyla dikkatleri üzerinde toplayan Karlı kırmızı elbise ve derin dekolteyle paylaşımı takipçilerinde tam not aldı.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Songül Karlı'dan kırmızı elbiseli dekolteli poz
9-2

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucu Songül karlı sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. 
 

     11-1            
Songül Karlı, sosyal medya hesaplarından yaptığı cüretkâr pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta programında Demet Akalın’dan boşalan sunuculuk koltuğunu devir alan Songül Karlı, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

12-1
             
Songül Karlı son olarak kırmızı elbisesiyle kamera karşısına geçti.

    8-3            
Makyaj yaptığı anları takipçileriyle paylaşan Songül Karlı, göğüs dekoltesiyle dikkat çekti. Songül Karlı’ya takipçileri “Kırmızı senin rengin” şeklinde yorumlar yöneltti.

1-7
             
GEÇTİĞİMİZ AYLARDA ESKİ EŞİYLE DAVALIK OLMUŞTU

Sanatçı Songül Karlı'nın kendisini milyonlarca lira dolandırdığı yönünde şikayet ettiği eski eşi Metin Yüncü'nün de aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. 

3-7
            
Metin Yüncü, eski eşi Songül Karlı'nın Sultanbeyli'deki 27 milyon lira değerindeki arsasını ve otomobillerini satmakla suçlanıyor.