Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı. Sefo Milyoner'de İrem Derici'yi arayıp soru sordu

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı. Sefo Milyoner'de İrem Derici'yi arayıp soru sordu. Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in Yılbaşı Özel çekimine konuk olan rapçi Sefo, telefon joker hakkını kullanırken yakın arkadaşı olan şarkıcı İrem Derici'yi arayarak soru sordu. Ünlü şarkıcıyı konser sırasında gelen telefonu açtı ve konuşmaya başladı. İrem Derici'nin "Bozacının şahidi şıracı, bakalım neler yaşanacak" ifadelerine yer vermesi olay oldu.

Ünlü rapçi Sefo şöhretin basamaklarını hızlı hızlı çıkmaya devam ediyor. Bilmem Mi, Tutsak, Bonita, Affettim, İsabelle gibi şarkıları ile popülerlik kazanıp geniş bir kitleye ulaşan ünlü rapçi Atv ekranlarında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli programa katıldı. Kim Milyoner Olmaz İster'in Yılbaşı Özel programına konuk olan Sefo sorulan soruları cevapladı. Sefo, telefon joker hakkı olarak da yakın arkadaşı olan İrem Derici'yi aradı.

Arkadaşının kendisini araması ile konseri bırakıp telefonla konuşmaya başlayan Derici soruyu hayranları ile beraber cevaplamak istedi. Kenan İmirzalıoğlu ise İrem Derici'nin sahnede olduğunu fark etti ve "Sen de seyirciye soracaksın herhalde." ifadelerine yer vererek espri yaptı.

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Yılbaşı gecesi için Kim Milyoner Olmak İster'e ünlü isimler katılacak. Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da ünlü isimlerle ekranlarda olacak Kim Milyoner Olmak İster fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı programına Hülya Avşar, Sefo, Oktay Kaynarca katılacak. Ünlü isimlerin katılacağı gecede sunuculuğu yine Kenan İmirzalıoğlu yapacak. Eğlence ve bilgi dolu gecede ünlü isimlerin ne kadar para kazanacakları merak ediliyor.