Kerem Bursin ve Hande Erçel Ayrıldı Mı Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor mu Ünlü çiftin araları neden bozuldu? Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ile Kerem Bürsin'in arasının açıldığı iddiası uzun zamandır magazin gündeminde yer alıyor.

Kamumanset.com - Kerem Bursin ve Hande Erçel Ayrıldı Mı  Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor mu Ünlü çiftin araları neden bozuldu? Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ile Kerem Bürsin'in arasının açıldığı iddiası uzun zamandır magazin gündeminde yer alıyor. Bu sebeple ünlü çiftin arasının bozulduğu iddia edilmişti. Başarılı oyuncu Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç'la görüşmeye devam eden abla Gamze Erçel'in, kardeşinin yeni sevgilisi Kerem Bürsin'i kızdırdığı iddia edildi. Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in arası bozuldu mu? Son dakika magazin haberi gündemi sarstı.

hande2

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli dizide başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk haberi magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Uzun süredir aşk yaşayan ikilinin sempatik tavırları takipçilerinin dikkatini çekiyordu. Aşkları ile magazin gündeminin en gözde çifti olan Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrıldı mı? Kız kardeşinin eski sevgilisi şarkıcı Murat Dalkılıç'la görüşmeye devam eden ve sosyal medyada takibine devam eden sosyal medya fenomeni Gamze Erçel, Kerem Bürsin'i kızdırdı. Habere göre Kerem Bursin'in Gamze Erçel ile arasına mesafe koyması Hande Erçel'i de etkiledi. Hande Erçel'in Kerem Bursin'e tavrından dolayı ablası ile eski sevgilisi arasındaki muhabbete karışamam dediği iddia edildi. İddiaların ardından ikilinin arasının nasıl olduğu henüz bilinmese de ayrılık haberinin gelmemesi takipçilerini mutlu etti. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan ikili aşklarına da bu dizinin setinde tanışıp başlamıştı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.

hande

ABD'deki ailesini ziyaret etmek amacıyla yurt dışına çıkacak olan Kerem Bursin'in İspanya'da düzenlenecek olan moda şovundan davet gelince Kanarya Adalarına gitme kararı sebebi ile ikili birbirinden bir süre uzak kalacak. Gran Canaria turizm imajı güçlendirme amacıyla düzenlenen Gran Canaria Sweem Week mayo defilesine başarılı oyuncu Kerem Bürsin katılacak. Hande Erçel ile kısa süre ayrı kalacak olan Kerem Bursin'in kariyeri için iyi olacak bu defile şimdiden çok konuşuldu.