Kardeşlerim Talya Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında Lilya İrem Salman kimdir, kaç yaşında? Lilya İrem Salman nereli, hangi dizilerde oynadı? Kardeşlerim Talya gerçek hayatta kim?

Kardeşlerim Talya Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında Lilya İrem Salman kimdir, kaç yaşında? Lilya İrem Salman nereli, hangi dizilerde oynadı? Kardeşlerim Talya gerçek hayatta kim? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Talya'ya hayat veren Lilya İrem Salman kimdir, kaç yaşında? Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Talya karakterine hayat veren Lilya İrem Salman hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler.

tala

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Mazlum'un sevgilisi Talya'yı canlandıran Lilya İrem Salman kimdir? Dizinin sevilen isimlerinden olan Talya kimdir? Lilya İrem Salman nereli, kaç yaşında? Lilya İrem Salman hangi dizilerde oynadı, sevgilisi var mı?

talya3

LİLYA İREM SALMAN KİMDİR?

1999 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 22 yaşında olan genç oyuncu 165 cm boya sahiptir ve 58 kilodur. Haliç Üniversitesi Tiyatrı bölümünde eğitim görmektedir. İlk kez Kardeşlerim adlı dizide oynamıştır. Erdemer Güney menajerliğin oyuncusudur. 

İstanbul'da Cihangir'de yaşayan ünlü oyuncu Lilya İrem Salman sarı saçlı ve mavi gözlüdür. Sosyal medyada yayınladığı bazı videolarda sesinin güzel olduğu görülür. Lilya İrem Salman gelecek vaat eden oyuncular arasında yer almaktadır. Dizide Suzan Manyaslı'nın kızı olan Harika'nın ve Süsen'in yakın arkadaşıdır. Ataman kolejinde okuyan Talya, Kadir'in yakın arkadaşı Mazlum'un ise sevgilisidir.