Kardeşlerim Süsen Nereli Lizge Cömert Kaç Yaşında Dizileri Kardeşlerim dizisinin Süsen'i kim? Lizge Cömert kaç yaşında, nereli?

Kardeşlerim Süsen Nereli Lizge Cömert Kaç Yaşında Dizileri Kardeşlerim dizisinin Süsen'i kim? Lizge Cömert kaç yaşında, nereli? Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi Kardeşlerim dizisi Süsen kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim dizisi Lizge Cömert hayatı hakkında merak edilenler.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim Harika ve Melisa'nın yakın arkadaşı olan Süsen kimdir merak ediliyor. Son olarak dizide Ömer ile yakınlaşmaya başlayan Süsen karakterine Lizge Cömert hayat veriyor. Lizge Cömert nereli, hayatı hakkında merak edilenler...

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Kardeşlerim dizisi Süsen kim, nereli?

süsen3

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden Kardeşlerim dizisinde Süsen'e hayat veren Lizge Cömert kimdir, kaç yaşında? Kardeşlerim'in Süsen'i kim? Hayatı hhakkında merak edilen önemli detaylar..

KARDEŞLERİM SÜSEN KİM?

Lizge Cömert, 16 Ağustos 1999 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini İzmir'de tamamlayan Cömert, üniversite eğitimine Özyeğin Üniversitesi'nde devam etmekte olan başarılı oyuncu 22 yaşındadır.

süsen2

Ünlü oyuncu Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı oyuncu Lizge Cömert oyunculuğa küçük yaşlarda ilgi duymaya başlamıştır. İlk kez profesyonel olarak rol aldığı dizisi ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisi oldu. Burada Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yaz Coşkun, Ahu Yağtu, Yiğit Koçak ve Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerle birlikte rol almaktadır. Kardeşlerim dizisi Süsen'i Lizge Cömert oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti.