Kardeşlerim dizisi bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında olacak. İşte yeni bölüm fragmanı ve geçmiş bölüm hakkındaki detaylar sizlerle..

Kamumanset.com - Kardeşlerim dizisi bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında olacak. İşte yeni bölüm fragmanı ve geçmiş bölüm hakkındaki detaylar sizlerle..

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor.

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hemde babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. 

Kadeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Celil Nalçakan - Akif Atakul

42 yaşındadır, Sadece kendi çıkarlarına önem veren, kendi çıkarları doğrultusunda başka hiçbir şey düşünmeyen tatlı dilli, ağzı çok iyi laf yapan, vicdansız bir adamdır Akif Atakul.

Halit Özgür Sarı - Kadir Eren

19 yaşındadır, Evin büyük abisidir çok dürüst ve çalışkan bir gençtir. Kardeşlerine her daim kol kanat gererek evine kardeşlerine destek olmaya çalışır. 

Ahu Yağtu - Suzan Manyaslı

34 yaşındadır, Güzel, çekici bir kadındır Suzan Manyaslı. Kocası ile arasındaki aşk ve sevgi yok olduğunda kendisini farklı bir çıkış noktası ararken bulur Suzan Manyaslı.

Cüneyt Mete - Orhan Eren

37 yaşındadır, Tam bir aile babasıdır. Yiğenlerine kol kanat gererek onlar için türlü fedakarlıkları yapan merhametli bir babadır Orhan Eren.

Fadik Sevin Atasoy - Şengül Eren

37 yaşındadır, Paraya çok değer veren, hırslı bir kadındır. Yiğenlerine sahip çıkan Şengül Eren, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendirmeye çalışır. 

Su Burcu Yazgı Coşkun - Asiye Eren

17 yaşındadır, Dürüst, güzel ve güçlü bir kızdır. Çalışkan, başarılı bir kızdır. Sesi de güzel olan Asiye, abilerine ve kız kardeşlerine adeta annelik yapan bir kızı canlandırmaktadır. 

Yiğit Koçak - Ömer Eren

17 Yaşındadır. Hırslı ve duygusal bir gençtir. Abisi Kadir' e destek olmak için elinden gelen her şeyi yapan Ömer, zaman zaman hırsına yenik düşen bir karakteri canlandırmaktadır. 

Aylin Akpınar - Emel Eren

6 yaşındadır, sevimli, tatlı bir çocuktur. Abileri ve ablasına çok bağlı onların sözünden hiç çıkmayan uslu bir kız çocuğunu canlandırıyor.