Kardeşlerim Şengül Kaç Yaşında Fadik Sevin Atasoy Hangi Dizilerde Oynadı? Kardeşlerim dizisi Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy kimdir, kaç yaşında?

Kardeşlerim Şengül Kaç Yaşında Fadik Sevin Atasoy Hangi Dizilerde Oynadı? Kardeşlerim dizisi Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy kimdir, kaç yaşında? Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Şengül karakterine hayat veren Fadik Sevin Atasoy hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler.

şengül2

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Oğulcan ve Aybike'nin annesi Şengül'ü canlandıran Fadik Sevin Atasoy kimdir? Dizide entrika yaratan yenge rolüne hayat veren Fadik Sevin Atasoy kimdir? Fadik Sevin Atasoy kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim'in Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy hangi dizilerde oynadı?

FADİK SEVİN ATASOY KİMDİR?

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

1 Ekim 1975 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Dört yaşından beri tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü sınavlarında birinci olarak burs kazanıp bu okuldan mezun olduktan sonra aynı Üniversitede yüksek lisansını burslu olarak tamamladı. "Oyunculuk Sanatında Diksiyon ve Fonetik" konulu bir tez veren oyuncu birçok film ve dizide yer aldı.

Bizim Evin Halleri  2000  - Rüya Ulusoy
Serseri Aşıklar  2003  - Yeliz
Ah Be İstanbul  2004  - Yeter
Kısmet  2004  - Nazlı
Döngel Kârhanesi  2005  - Müstesna
O Şimdi Mahkum  2005  - Katerina
Sev Kardeşim  2006  - Fatoş Uzunoğlu
Ayrılık  2007  - Aslı
Beyaz Melek  2007  - Hatice
Geçerken Uğradım  2007  - Mehpare
Zeynep'in Sekiz Günü  2007  - Zeynep
Dudaktan Kalbe  2007-2008  - Leyla Paşazade
Son Bahar  2008  - Lale
Avrupa Yakası  2009  - Maide
Usta  2008  - Emine Yılmaz
Ah Kalbim  2009  - Sevilay
Ay Lav Yu  2009  - Zişan
Aynadaki Düşman  2009  - Zerrin Batıkaya
Mavi Pansiyon  2011  - Bahar
Merhaba  2011  - Özge
The 6th Degree  2016  - Drea
Kardeşlerim - Şengül

Başarılı oyuncu İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Bulgarca dillerini konuşabilmektedir. Başarılı oyuncu son olarak Kardeşlerim dizisinde Şengül karakterine hayat vermektedir.