Kardeşlerim dizisi yeni sezonda geçtiğimiz sezon gibi reyting rekortmeni olmaya devam ediyor. Sevilen dizi yeni bölümü ile cumartesi akşamı saat 20.00 de ekranlarda. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizerle..

http://Kamumanset.com - Kardeşlerim dizisi yeni sezonda geçtiğimiz sezon gibi reyting rekortmeni olmaya devam ediyor. Sevilen dizi yeni bölümü ile cumartesi akşamı saat 20.00 de ekranlarda. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizerle..

Kardeşlerim dizisi yeni bölümleri ile ATV ekrnalarında her cumartesi akşamı saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor. 

Hayatlarında türlü engel ve karşılaştıkları tüm sorunların üstesinden birlikte gelmeye çalışan Eren Ailesini şimdilerde yeni yeni engeller bekliyor. Annesi ile babasını aniden aynı anda kaybeden 4 kardeşin hikayesini konu alan Kardeşlerim dizisi bu hafta 24. bölümü ile ekranlarda yerini almaya devam edecek. 

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde neler olacak işte detaylar..

Tek ihtiyacım birazcık sen.. başlığı ile yerini alacak  olan dizide bu hafta, Kadir amcası Orhan ile Cemile yüzünden karşı karşıya geliyorlar. Ve bu yüzden Kadir' in Melisa ile olan ilişkisi zarar görecektir. Asiye ise Doruk' un geçirdiği kazayı öğrenir ve durumda neler yapacağını bu bölümde göreceğiz. 

Kaan ise babasını tehdit etmeye bu bölümde de devam edecektir, babası Akif ise boyun eğmemeye çalışır. Kaan aynı zamanda birçok oyun oynar ve Nebahat' in aklını karşıtırır. Asiye ve Doruk cephesinde asıl beklenmeyen durum ise, Tolga' nın sürprizidir. 

Bakalım Asiye ve Doruk' u yeni bölümlerde neler bekliyor. Kadir ile Melisa' nın arası olanlardan sonra düzelecek mi göreceğiz. Bu akşam yine yeni bölümü ile ATV ekranlarında saat 20.00 de yerini alacak sakın kaçırmayın.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Celil Nalçakan - Akif Atakul

Halit Özgür Sarı - Kadir Eren

Simge Selçuk - Nebahat Atakul

Ahu Yağtu - Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete - Orhan Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun - Asiye Eren

Yiğit Koçak - Ömer Eren

Çağla Şimşek - Ayşe

Onur Seyit Yaran - Doruk Atakul

Fadik Sevin Atasoy - Şengül Eren

Gözde Türker - Harika Manyaslı

Aylin Akpınar - Emel Eren

Cihan Şimşek - Oğulcan Eren

Damla Su İkizoğlu - Melisa Atakul

Melis Minkari - Aybike Eren

Lizge Cömert - Süsen

Recep Usta - Berk

İrem Salman - Talya 

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Melis Minkari - Aybike