Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Kardeşlerim' de bu akşam veda yaşanması bekleniyor. İşte tüm detaylar ve gelişmeler sizlerle..

Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizide bugün kardeşlerin en büyüğü Kadir diziye veda edecek gibi duruyor, bu durum daha netlik kazanmasa da Kardeşlerim dizisinin başrollerinden biri ola Ömer karakterini gelin daha yakından tanıyalım..

Kardeşlerim dizisindeki Ömer Eren karakteri 17 yaşındadır. Hırsı ve duygusal bir çocuk olan Ömer Eren, abisi Kadir ile birlikte ailesinin kardeşlerinin sorumluluklarını paylaşmıştır. 

Yeni bölümde Kadir' in ölerek diziye veda etmesi sonucunda Ömer' in artık sorumlulukları artacaktır ve tüm ailesini kardeşlerini ayakta tutmaya çalışacaktır. Yeni bölümlerde Kardeşleri daha zorlu günler bekliyor diyebiliriz. 

Kardeşlerim dizisi ile ilgili gelişmeler ve tüm detaylar için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız. 

Kardeşlerim Ömer yani Yiğit Koçak Kimdir?

kardeşlerim ömer kaç yaşında

Yiğit Koçak 12 Ekim 1995 yılında Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncunun tam ismi Bilal Yiğit Koçak' tır. Yiğit Koçak, ilk olarak tanınmaya vine fenomeni olarak başlamıştır. Üniversite hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümü ile başlamıştır. 

Sonrasında Akademi 3.5' da oyunculuk eğitimleri almıştır. 2017 yılında ise Seni Kimler Aldı dizisi ile oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Bu dizi sonrasında ise 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde rol almıştır. Şimdilerde ise Kardeşlerim dizisinde Ömer karakterini canlandırmaktadır. 

Kardeşlerim dizisi Ömer' in yani Yiğit Koçak' ın Yer Aldığı Projeler

2021 - Kardeşlerim - Ömer - Televizyon Dizisi

2020 - Gel Dese Aşk - Onur - Televizyon Dizisi

2019 - Kimse Bilmez - Sinan - Televizyon Dizisi

2017 - Seni Kimler Aldı - Mehmet - Televizyon Dizisi

gibi başarılı projelerde yer almıştır. Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da televizyonlardaki kariyerine ATV ekranlarında saat 20.00 de yayınlanmaya devam etmektedir. Her cumartesi günü ATV ekranlarında saat 20.00 de sizlerle olmaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com haberlerini takipte kalınız. 

Kaynak : Kamu Manşet