Kardeşlerim Oğulcan Kimdir Cihan Şişek Kimdir Kaç Yaşında?

Kardeşlerim Oğulcan Kimdir Cihan Şişek Kimdir Kaç Yaşında? Cihan Şimşek nereli, hayatı.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni sezona bomba gibi başladı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete'nin yer aldığı Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çekiyor. Anneleri ve babalarını kaybettikten sonra amcalarının kümesinde yaşamak zorunda kalan dört kardeşin zorlu hayat hikayesinin anlatıldığı dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapmaktadır. Dram gençlik dizisi Kardeşlerim oyuncu kadrosu ile dikkatleri de üzerine çekiyor.

kardeşlerim oğulcan ölüyor mu Cihan şimşek diziden ayrılıyor mu

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel'in yaşam mücadelesini konu alan dizinin çekimleri İstanbul Fatih'te gerçekleştirilirken dizinin bazı sahneleri ise Balat'ta geçiyor. Yaşadıkları zorlu hayat mücadelesinde biraz da başkalarının etkisi ile zor duruma düşen Eren ailesinin mücadelesinin konu edildiği dizinin oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Dizide Oğulcan karakterini canlandıran Cihan Şimşek kimdir? Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Kadir, Ömer, Asiye ve Emel'in zorlu hayat mücadelesinin konu edildiği dizinin kadrosunda yer alan Oğulcan karakteri kimdir? Kadroda Oğulcan karakterine hayat veren Cihan Şimşek kimdir? Cihan Şimşek nereli, kaç yaşında? Cihan Şimşek hayatı hakkında merak edilenler..

CİHAN ŞİMŞEK KİMDİR?

6 Ağustos 1992 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Bez bebek dizisindeki Selim rolüyle tanındı. Ardından Adanalı, Zil Çalınca, Canımın İçi, Merhaba Hayat, Beni Böyle Sev dizilerinde yer aldı. 2015 yılında Medcezir dizisinde Ali karakterini canlandırdı. Hanım Köylü'de Cüneyt, 4N1K İlk Aşk dizisinde Sinan karakterine hayat verdi. 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinde de aynı karakteri canlandırdı.

Ünlü oyuncu Zil Çalınca Acı, Suda Balık filmlerinde yer aldı. 4N1K ve 4N1K 2 filmlerinde Sinan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Sabahlar Olmasın filminde Mustafa adlı karaktere hayat verdi. Geçmiş Olsun filminde Tarık'ı canlandıran başarılı oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete'nin yer aldığı Kardeşlerim dizisinde Oğulcan Eren adlı karaktere hayat vermektdir.