Kardeşlerim Melisa Öldü Mü Damlasu İkizoğlu Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Melisa diziden ayrılacak mı? Kardeşlerim Damlasu İkizoğlu neden ayrıldı?

Kardeşlerim Melisa Öldü Mü Damlasu İkizoğlu Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Melisa diziden ayrılacak mı? Kardeşlerim Damlasu İkizoğlu neden ayrıldı?  Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor.

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hemde babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Zorlu hayat mücadelesinde ayakta kalmaya çalışan bu kardeşler tek başlarına İstanbul' da yapayalnız kalırlar. Amcalarının yanlarına sığınmaktan başka çareleri olmayan Kardeşleri zorlu hayat mücadelelerinde ekranlarda izleyeceğiz. 

Son olarak Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı diziye veda etmişti. Dizinin başrolünün vedası konuşulurken Kadir'in sevgilisine hayat veren ölümüne sebep olan Melisa'nın da diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Peki Damlasu İkioğlu gerçekten diziden ayrılıyor mu? Damlasu İkizoğlu hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Atv'nin sevilen dizisinde Akif ve Nebahat'ın kızı Doruk'un kardeşi olan Melisa'ya Damlasu İkizoğlu hayat veriyor. Peki Melisa karakterine hayat veren Damlasu İkizoğlu diziden ayrılıyor mu?

DAMLA2-2

KARDEŞLERİM MELİSA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kardeşlerim'in Melisa'sı Damlasu İkizoğlu vedasını açıkladı ''Evet..! Benim Melisa ile yolculuğum buraya kadardı. Ne denebilir ki, tertemiz delirdik :) @kardeslerim çok güzel bir serüven oldu benim için. Bana bu güzel rolü teslim eden @ngmediatv ve sevgili yönetmenim @serkanbirinci ye sonsuz teşekkürler.. Gerçek abim @celilnalcakan iyi ki varsın, canım @simgeselcuk ve @onurseyityaran bu süreçte sımsıcak bir aile olduğumuz için çok mutluyum." ifadelerine yer verdi.

DAMLASU İKİZOĞLU KİMDİR?

1998 tarihinde Temmuz ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu Antalya doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Temel Oyunculuk eğitimi ile BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimleri almıştır.

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

DAMLA3-2

Güzel oyuncu oyunculuk kariyerine günümüz itibariyle Renda Güner Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak devam etmektedir. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda yer alan Damlasu İkizoğlu 23 yaşındadır. Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim adlı dizide Melisa Atakul karakterine hayat vermektedir. Damlasu İkizoğlu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.