Kardeşlerim Melisa Kaç Yaşında Damlasu İkizoğlu Nereli? Damlasu İkizoğlu hangi dizilerde oynadı? Kardeşlerim'in Melisa'sı Damlasu İkizoğlu hayatı detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' da.

Kardeşlerim'in Melisa'sı Damlasu İkizoğlu hayatı.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinin Melisa'sı Damlasu İkizoğlu nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor.

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hemde babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Zorlu hayat mücadelesinde ayakta kalmaya çalışan bu kardeşler tek başlarına İstanbul' da yapayalnız kalırlar. Amcalarının yanlarına sığınmaktan başka çareleri olmayan Kardeşleri zorlu hayat mücadelelerinde ekranlarda izleyeceğiz.  

damla3-1

Atv'nin sevilen dizisinde Akif ve Nebahat'ın kızı Doruk'un kardeşi olan Melisa'ya Damlasu İkizoğlu hayat veriyor. Peki Melisa karakterine hayat veren Damlasu İkizoğlu kimdir, kaç yaşında? Dizide 17 yaşında olan sınıf ayırmadan herkese karşı içten tavrı ile bilinen Melisa merhametli ve vicdanlı haliyle bilinir. İnce ruhlu bir genç kız olan Melisa'ya Damlasu İkizoğlu hayat veriyor. 

DAMLASU İKİZOĞLU KİMDİR?

1998 tarihinde Temmuz ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu Antalya doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Temel Oyunculuk eğitimi ile BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimleri almıştır.

damla2-1

Güzel oyuncu oyunculuk kariyerine günümüz itibariyle Renda Güner Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak devam etmektedir. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda yer alan Damlasu İkizoğlu 23 yaşındadır. Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim adlı dizide Melisa Atakul karakterine hayat vermektedir. Damlasu İkizoğlu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.