Kardeşlerim Kadir ve Melisa Ayrılıyor Mu Kardeşlerim Yeni Bölüm Kardeşlerim dizisi yeni bölümünde neler olacak? Kadir ve Melisa ayrılıyor mu? Şengül hapse mi düşüyor?

Kardeşlerim Kadir ve Melisa Ayrılıyor Mu Kardeşlerim Yeni Bölüm Kardeşlerim dizisi yeni bölümünde neler olacak? Kadir ve Melisa ayrılıyor mu? Şengül hapse mi düşüyor? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. 26. bölüm fragmanı ile izleyicinin karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinde neler olacak? Ömer, Şengül'ü şikayet mi ediyor? Kardeşlerim yeni bölümünde Melisa ve Kadir ayrılıyor mu? Ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim'de Suzan ve Nebahat iş birliği yapacak mı? Kardeşlerim son bölümde neler oluyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

kard2

Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide yeni bölümde neler olacak?

kare

Kardeşlerim yeni bölüm fragmanında Kadir ve Melisa'nın arasının bozuk olduğu dikkat çekiyor. İkilinin önümüzdeki bölümlerde ayrılacağı iddia ediliyor. Bununla beraber Nebahat Suzan'a Akif'e karşı birlik olmayı önerir. Akif'in tüm parasını almak için beraber plan yaparlar. Doruk ise yeni bölümde kendi ayaklarının üzerinde durmak için çalışmaya başlar. "Bu zamana kadar bir prens gibi yaşamış olabilirim ama hayatın dikenli yolları olduğunu biliyorum. Hayatıma dikenli yollarımla bende mücadelemi verebilirim." sözleri Asiye'yi etkiler. Ömer, yengesi Şengül'den şikayetçi olur. Peki Şengül hapse mi düşecek? Kardeşlerim dizisinde Oğulcan ve Doruk'un başı belaya giriyor. Kardeşlerim yeni bölümü yine izleyiciyi heyecanın doruklarına ulaştırıyor. Kardeşlerim 26. bölüm bu akşam Atv ekranlarında yayınlanacak. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosunda Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar Cihan Şimşek, Melis Minkari, Onur Seyit Yaran, Gözde Türker, Damlasu İkizoğlu, Lilya İrem Salman gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümü ile bu akşam yayınlanıyor.