Kardeşlerim Kadir Ölüyor Mu Kardeşlerim Halit Özgür Sarı Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim dizisi Kadir Özgür Sarı diziden ayrılıyor mu İşte Kadir'in ölümü, işte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle.

 Atv ekranlarının reytinglerde rekor kıran Cumartesi günü dizisi Kardeşlerim dizisi  Kadir karakterinin kaza geçiriyor olması izleyicileri heyecanlandırdı. Kadir karakterinin ayrılacağı söyleniyor Dizinin başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı’nın diziden ayrılıp ayrılmadığı konusu araştırılmaya başlandı. Peki Halit Özgür Sarı ayrılıyor mu? Genç oyuncuyla ilgili dizinin yayın gününde "Kardeşlerim dizisinde Kadir öldü mü, Halit Özgür Sarı diziden çıktı mı, ayrıldı mı?" soruları fazlasıyla merak ediliyor.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim Kadir diziden ayrılıyor mu? Halit Özgür Sarı'nın hayat verdiği karakter oyunculuğu ile dikkat çekmişti. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında "Kardeşlerim dizisinde Kadir öldü mü, Halit Özgür Sarı diziden çıktı mı, ayrıldı mı?" sorularına cevap aranmaya başladı. Peki, Kardeşlerim Kadir öldü mü, Halit Özgür Sarı diziden çıktı mı, ayrıldı mı, diziden neden ayrıldı?

kadir

Dizide Kadir ve Akif'in yüzleştiği andan sonra Ömer karakterinin "Abim kaza geçirmiş" şeklindeki sözleri Akif, Kadir'i mi öldürdü sorusunu akla getirdi. Dizide Melisa'nın Kadir'in ölümünü öğrendiğindeki çığlığı ise fazlasıyla dikkat çekti. Peki Kadir gerçekten öldü mü? Kadir ile alakalı merak edilen sorulara hala cevap aranıyor. 

HALİT ÖZGÜR SARI KARDEŞLERİM'E VEDA MI EDİYOR?

Başarılı oyuncu Halit özgür Sarı diziye veda edip etmeyeceği henüz belli değil. Yeni bölümle beraber Halit Özgür Sarı'nın diziye veda edip etmeyeceği belli olacak. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Halit Özgür Sarı diziden ayrılıyor mu? Yeni bölümle beraber bu da belli olacak. 

Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Kardeşlerim yeni bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında..

Kamu Manşet