Kardeşlerim Kadir Öldü Mü Kardeşlerim Halit Özgür Sarı Diziden Ayrıldı Mı? Kardeşlerim Halit Özgür Sarı nereli, kaç yaşında? Kardeşlerim dizisi başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı diziden gerçekten ayrıldı mı? Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı ayrıldı mı? Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. 

kadir-2

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hemde babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Peki dizinin başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim Kadir öldü mü? Kardeşlerim dizisi Kadir gerçekten diziden ayrıldı mı?

KARDEŞLERİM KADİR ÖLDÜ MÜ?

Kardeşlerim dizisi başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı. Halit Özgür Sarı başrol olarak yer aldığı Kardeşlerim dizisinden ayrıldı. Kardeşlerim dizisinden ayrılan Halit Özgür Sarı sevenlerini üzdü. Dizide Melisa'nın arabayla çarpması sonucu hayatını kaybeden Halit Özgür Sarı dizi ile yollarını ayırdı. Duygusal bir mesajla diziye veda etti.

HALİT ÖZGÜR SARI KİMDİR?

4 Ekim 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lisenin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Ekonomi bölümünü okudu. 2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Süleyman Alp'e hayat veren başarılı oyuncu Şampiyon dizisinde Kerem'i canlandırdı. Hakan Muhafız'da Arif'e hayat veren ünlü oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Klinik Müdürü Murat'a hayat verdi. Geçen Yaz isimli filmde Burak'a hayat verdi. 28 yaşındaki başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir Eren'i canlandırmaktadır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Halit Özgür Sarı 178 cm boyundadır.