Kardeşlerim Kadir Kim Halit Özgür Sarı Kaç Yaşında? Kardeşlerim dizisi Halit Özgür Sarı nereli, hangi dizilerde oynadı? Detaylar kamumanset.com'da

Kardeşlerim Kadir Kim Halit Özgür Sarı Kaç Yaşında? Kardeşlerim dizisi Halit Özgür Sarı nereli, hangi dizilerde oynadı? Detaylar kamumanset.com'da. Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Kadir'i canlandıran Halit Özgür Sarı kimdir? Halit Özgür Sarı Kaç yaşında?

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hemde babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Asiye, Ömer ve Emel'in abisi olan Kadir kim? Halit Özgür Sarı kimdir, kaç yaşında? Halit Özgür Sarı nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

halit2

HALİT ÖZGÜR SARI KİMDİR?

4 Ekim 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lisenin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Ekonomi bölümünü okudu. 2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Süleyman Alp'e hayat veren başarılı oyuncu Şampiyon dizisinde Kerem'i canlandırdı. Hakan Muhafız'da Arif'e hayat veren ünlü oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Klinik Müdürü Murat'a hayat verdi. Geçen Yaz isimli filmde Burak'a hayat verdi.

28 yaşındaki başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir Eren'i canlandırmaktadır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Halit Özgür Sarı 178 cm boyundadır.