Kardeşlerim Kadir Gerçekleri Öğreniyor Kardeşlerim 28. Bölümde Neler Olacak? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Kadir babasını Akif'in öldürdüğünü öğreniyor. Kaan, Kadir'e her şeyi anlatıyor

Kardeşlerim Kadir Gerçekleri Öğreniyor Kardeşlerim 28. Bölümde Neler Olacak? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Kadir babasını Akif'in öldürdüğünü öğreniyor. Kaan, Kadir'e her şeyi anlatıyor. Atv ekranlarının iddialı dizilerinden Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı ile herkesi şok etti. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümde neler olacak?  Evlerinde çıkan arbede sonucu Orhan'ın zor durumda kalıp tetik çektiği fragmanda Nebahat ise Akif'ten boşanacağını söylerken Kadir'in aldığı mektup ortalığı karıştıracaktır. Kadir gerçekleri öğreniyor.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yöönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor.

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hem de babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Kardeşlerim dizisi yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim dizisi yeni bölümde meydana gelecek olaylar neler? Atv Kardeşlerim Kadir, Melisa ile ayrılacak mı? Doruk ve Asiye, Akif gerçeğinin ardından ayrılacaklar mı?

Yeni bölüm fragmanında Kadir'in babasını öldüren kişinin Akif olduğu görüntüleri izledikten sonraki ağlaması dikkat çeker. Babasının bir kaza sonucu öldüğünü düşünen Kadir babasını Akif'in öldürdüğünü duyunca resmen yıkılır. Sevgilisi Melisa'nın babasının kendi babasını öldürdüğünü öğrenen Kadir resmen yıkılır. Yeni bölüm fragmanında yaşananlar herkesi şok ediyor. Peki Kadir, öğrendikleri karşısında ne yapacak? Kadir, Akif'i öldürecek mi?

KARDEŞLERİM SON BÖLÜM ÖZETİ

Akif'e karşı Suzan'la birlik olan Nebahat aldığı karar ile herkesi şaşırtır. Çocuklar ise okulda yapılacak olan kostümlü baloya katılmak için hazırlanır. Suzan ile Harika beraber hareket etmeye başlarlar. Şengül bir dalgınlık kurbanı olarak başını derde sokup, çaresizce Orhan'dan yardım istemek zorunda kalır. 

Suzan baloda tıpkı Akif'in kendisine yaptığı gibi herkesin içinde Kaan'ın babası olduğunu Akif'e söyler. Akif ise Kaan gerçeğini herkese anlatmak zorunda kalacaktır.