Kardeşlerim dizisi Kadir karakteri ile Halit Özgür Sarı diziden ayrılıyor iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisine ölerek veda mı edecek işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimmizde sizlerle..Kardeşlerim dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kamu Manşet - Kardeşlerim dizisi Kadir karakteri ile Halit Özgür Sarı diziden ayrılıyor iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisine ölerek veda mı edecek işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimmizde sizlerle..Kardeşlerim dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kardeşlerim dizisi Kadir Eren karakteri 19 yaşındadır. Çalışkan, efendi, dürüst bir kişiliğe sahip olan Kadir Eren, anne ve babası öldükten sonra kardeşlerine hem annelik hemde babalık yapmaya çalışmıştır. Evin büyük abisi olduğu için elinden gelen gelmeyen her şeyi onlar için yapmaya çalışarak çok çabalamıştır. 

kardeşlerim kadir diziden ayrılıyor mu

Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir' in öleceği ile ilgili haberler çıktıktan sonra 29. bölüm fragmanı sosyal medya tarafında büyük tepki topladı. Kadir ile Akif' in yüzleşme sonrasında Ömer karakterinin 'Abim kaza geçirmiş' şeklinde sözleri ve sonrasunda 'başınız sağ olsun' şeklinde ifadelere yer verilmiş olması Kadir' in ölüp ölmediği, Akif' in Kadir' i öldürdüğü ile iddia da güçlenmiş oldu. 

Bakalım Kardeşlerim dizisi yeni bölüme Kadir karakteri veda mı edecek hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Kardeşlerim Kadir Halit Özgür Sarı Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Halit Özgür Sarı 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomil bölümü mezunudur. Halit Özgür Sarı, Esta Kızıldoğan ile birlikte Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. 

Başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini ise Diriliş Ertuğrul dizisi ile yapmıştır. Sonrasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon isimli dizide Kerem karakteri ile ekranlardaki serüvenine devam eden Halit Özgür Sarı, şimdilerde ise Kardeşlerim dizisindeki 4 kardeşten biri olan Kadir' i karakterini canlandırmaktadır. Halit Özgür Sarı 1.78 boyundadır ve 67 kg ağırlığındadır.

Kardeşlerim Dizisinin Kadir' i Halit Özgür Sarı' nın Yer Aldığı Diziler

2020 - Kardeşlerim - Kadir - Televizyon Dizisi

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

2019 - Şampiyon - Kerem - Televizyon Dizisi

2019 - Hakan:Muhafız - Televizyon Dizisi

2018 - Diriliş: Ertuğrul - Televizyon Dizisi

gibi başarılı dizilerde yer almıştır.