Kardeşlerim Doruk Kaç Yaşında Nereli Onur Seyit Yaran Hangi Dizilerde Oynadı? Kardeşlerim dizisi Doruk'u kim canlandırıyor? Onur Seyit Yaran nereli, hayatı

Kardeşlerim Doruk Kaç Yaşında Nereli Onur Seyit Yaran Hangi Dizilerde Oynadı? Kardeşlerim dizisi Doruk'u kim canlandırıyor? Onur Seyit Yaran nereli, hayatı.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Sevilen dizisinin başarılı oyuncularından olan Onur Seyit Yaran'ın hayatı ise izleyenler tarafından dikkat çekiyor. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin Doruk'u Onur Seyit Yaran kimdir, kaç yaşında? Onur Seyit Yaran nereli, sevgilisi var mı?

onur

Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Peki Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Doruk karakterine hayat veren Onur Seyit Yaran kimdir, kaç yaşında? Onur Seyit Yaran hangi dizilerde oynadı? Onur Seyit Yaran boyu kaçtır?

ONUR SEYİT YARAN KİMDİR?

13 Ocak 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2016 Best Model Of Turkey birincisi olan Onur Seyit Yaran Best Model Of World'de ülkemizi temsil etti. 2017 yılında Kalk Gidelim dizisinde Canberk Dal karakterini canlandırdı. Başarılı oyunculuğu ile televizyon ekranlarında tanınmaya başlayan Onur Seyit Yaran birtakım reklam projelerinde de yer aldı.

onur2

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Ardından 2019 yılında yayınlanan Vuslat adlı dizide Enes karakterine hayat veren başarılı oyuncu asıl çıkışını Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim adlı dizide canlandırdığı Doruk karakteri ile yaptı. 187 cm olan Onur Seyit Yaran eğitimini Haliç Üniversitesinde görmüştür. Son zamanların dikkat çeken genç oyuncuları arasında olan Onur Seyit Yaran 78 kilodur ve oğlak burcudur. Onur Seyit Yaran'ın kız arkadaşı yoktur.