Kardeşlerim Cemile Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında? Kardeşlerim Nilsu Yılmaz nereli, hangi dizilerde oynadı? Nilsu Yılmaz ınstagramı ne? Nilsu Yılmaz boyu kaç? Kardeşerim Cemile'nin sevgilisi var mı?

Kardeşlerim Cemile Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında? Kardeşlerim Nilsu Yılmaz nereli, hangi dizilerde oynadı? Nilsu Yılmaz ınstagramı ne? Nilsu Yılmaz boyu kaç? Kardeşerim Cemile'nin sevgilisi var mı? Atv'nin sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinde Cemile'ye hayat veren Nilsu Yılmaz'ın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Cemile karakterine hayat veren Nilsu Yılmaz hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler.

nilsu3

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Cemile karakterine hayat veren Nilsu Yılmaz kimdir? Dizide entrika yaratan karakterlerden biri olan Nilsu Yılmaz kaç yaşında, nereli? 2. sezonda diye giren Nilsu Yılmaz kimdir? Kardeşlerim'in Cemile'si Nilsu Yılmaz hangi dizilerde oynadı? 

NİLSU YILMAZ KİMDİR?

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

18 yaşında olan Nilsu Yılmaz İzmirlidir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Genç oyuncu Nilsu Yılmaz eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı'nda devam etmektedir. Güzel oyuncu 1,77 cm boyundadır ve 50 kilodur. Ünlü oyuncu Nilsu Yılmaz'ın daha önce Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alarak adını duyurmuştur. Ardından 20 Dakika, Davetsiz Misafir, Payitaht Abdülhamid, Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda yer almıştır. Ünlü oyuncu Nilsu Yılmaz ikinci sezondan itibaren Kardeşlerim dizisinde yer almaya devam etmektedir. Dizide Cemile karakterine hayat vermektedir.

nilsu2

Son olarak başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı ve Cüneyt Mete'nin yer aldığı Nilsu Yılmaz gelecek vaat eden oyuncular arasında yer almaktadır.