Kardeşlerim Asiye Kaç Yaşında Kardeşlerim Su Burcu Yazgı Coşkun Onur Seyit Yaran Yaş Farkı Kardeşlerim dizisi Asiye ve Doruk yaş farkı

Kardeşlerim Asiye Kaç Yaşında Kardeşlerim Su Burcu Yazgı Coşkun Onur Seyit Yaran Yaş Farkı Kardeşlerim dizisi Asiye ve Doruk yaş farkı.. Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarının reytingi yüksek dizilerinden. Kardeşlerim dizisi Asiye yaşı kaçtır? Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun arası yaş farkı..

Atv ekranlarının sevilen dizisi Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, yaşı merak ediliyor. Başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun geçtiğimiz sezondan itibaren Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterini canlandırıyor. Kardeşlerim dizisinde Asiye 17 yaşında, annesi ve babasını aynı zamanda talihsiz bir olayda kaybetmiş 2 tane erkek bir tane kız kardeşi ile bu hayatta yapayalnız kalmıştır. Fakat her zorluğun üstesinden gelmeyi başaran kardeşler hayat mücadelesine devam ederler. Peki Kardeşlerim dizisi Asiye'nın Su Burcu Yazgı Coşkun'u kimdir?

asiye

ASİYE DORUK YAŞ FARKI

Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran arasındaki yaş farkı merak ediliyor. Su Burcu Yazgı Coşkun 17 yaşındadır. Onur Seyit Yaran ise 26 yaşındadır. Aralarında 9 yaş vardı.

SU BURCU YAZGI COŞKUN KİMDİR?

15 Nisan 2004 doğumlu olan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun İstanbul ili doğumludur. Oyunculuk sektörüne 2012 yılında daha çocuk iken giriş yapmıştır. Çocuk rollerinde oynayan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, sonraları dizi ve filmlerde boy göstermiştir. Kardeşlerim dizisinden önce, Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun' u şimdilerde ise Kardeşlerim dizisinde Asiye karakteri ile izliyoruz. Asiye abilerine ve kız kardeşine annelik yapan anaç bir karakterdir. Kardeşlerim dizisi bu sezonda da ekranlarda ekranlarda yeni bölümleri ile yerini almaya devam ediyor. 

Şuan 17 yaşında olan ünlü oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, Koç burcudur. Bu küçük yaşına rağmen çok başarılı projelerde boy göstermiştir. Kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi günü saat 20.00 de ATV ekranlarında yerini alıyor.

asiye2

KARDEŞLERİM PROJELERİ

Karadayı 

Dabbe - Bir Cin Vakası 

Sen Üzülme 

Sana Bir Sır Vereceğim

Aşk Yeniden 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Bizim Hikaye 

Kadın

Kara Yazı

Bizi Hatırla 

Kuzgun

Kırmızı Oda 

Kardeşlerim