Kardeşlerim Akif Ölüyor Mu Celil Nalçakan Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim dizisi başrolü ölüyor mu? Kadir gerçekleri öğrenince Akif'i boğuyor

Kamumanset.com - Kardeşlerim Akif Ölüyor Mu Celil Nalçakan Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim dizisi başrolü ölüyor mu? Kadir gerçekleri öğrenince Akif'i boğuyor. Atv ekranlarının iddialı dizilerinden olan Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı ile şok etmişti. Dizinin yeni bölüm tanıtımında Akif'in Suzan'ın kapısına giderek onu unutmadığını söylediği anlar olay olurken Kadir'in Akif'in boğazına yapışma sahnesi de çok konuşuldu. Peki Kadir, Akif'i boğuyor mu? Akif ölüyor mu? Kardeşlerim Celil Nalçakan diziden ayrılıyor mu? 

kar3

Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler. Peki sevilen dizinin yeni bölüm tanıtımında yer alan Kadir'in Akif'i boğduğu sahne gerçek mi? Kardeşlerim Akif ölüyor mu? Kardeşlerim dizisi yeni bölüm fragmanında Akif'in şarkı söyleyerek Suzan'ın kapısına geldiği anlar görülürken Kadir'in Akif'i boğduğu anlar görülür. Akif, Kadir'e "Ne olur dur" diye yalvarırken Kadir iyice sinirlenerek "Geberteceğim ulan seni." der. Peki Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim yeni bölümde Akif ölecek mi?

kar2

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'in yeni bölümü tanıtımı izleyicinin dikkatini çekti. Fragmanda Kadir'in Akif'i boğduğu görüldü. Annesinin ölümüne sebep olan ve babasının katili olan Akif'i boğan Kadir ne öğrendi? Dizide sürekli yalan söyleyen ve yalanları ile yaptığı kötülüklerden kurtulan Akif Atakul ölüyor mu? Kardeşlerim Akif Atakul öldü mü? Celil Nalçakan başrol olarak yer aldığı Kardeşlerim dizisine veda mı ediyor? Dizinin yeni bölümünde yer alan sahnelerden biri olan Kadir'in Akif'i boğduğu sahnede Akif Atakul'un nefessiz kaldığı görülüyor. Celil Nalçakan'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz net olarak belli değil. İleriki bölümlerde Akif Atakul'un ölüp ölmeyeceği net olarak belli olacak.