Kardeşlerim Akif Kaç Yaşında Celil Nalçakan Evli Mi? Celil Nalçakan nereli, hayatı hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da

Kardeşlerim Akif Kaç Yaşında Celil Nalçakan Evli Mi? Celil Nalçakan nereli, hayatı hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da. Kardeşlerim dizisi Akif kimdir? Celil Nalçakan kimdir, kaç yaşında? Celil Nalçakan nereli, hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar.. Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Akif karakterine hayat veren Celil Nalçakan hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler.

akif1

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Doruk ve Melisa'nin babası rolüne hayat veren Akif kimdir? Dizinin kötü karakteri Akif kim? Kardeşlerim dizisi başrolü Akif'e hayat veren Celil Nalçakan kimdir? Celil Nalçakan kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim'in Akif'i Celil Nalçakan hangi dizilerde oynadı?

CELİL NALÇAKAN KİMDİR?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

10 Haziran 1978'de Sivas'da dünyaya geldi. Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği bölümünde eğitim almaya başladı. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girerek burada oyunlarında yer aldı. Daha sonra Balıkesir Üniversitesinde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Ardından oyunculuk eğitimi almaya başladı.

İlk kez 2006 yılında Sıla dizisinde Dilaver'i canlandırdı. Ardından Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, İntikam gibi dizilerde yer aldı. Galip Derviş'de Selim'e hayat verdi. Poyraz Karayel'de Zülfikar'ı canlandıra ünlü oyuncu Hayati ve Diğerleri adlı dizide Hayati'ye hayat verdi. Bir Aile Hikayesi dizisinde Cem'i canlandırdı.

Kırmızı Oda adlı diziye konuk oyuncu olarak katıldı. Garip karakteri ile izleyiciler tarafından çok sevildi. Karakomik Filmler 2'de Çanakkale 1915 filmlerinde yer alan ünlü oyuncu son olarak Kardeşlerim adlı dizide Akif'e hayat veriyor.