Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da ekranlarda yerini korumaya devam ediyor. Sevilen dizi kadrosunda yer alan Suzan karakterini gelin daha yakından inceleyelim. İşte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da ekranlarda yerini korumaya devam ediyor. Sevilen dizi kadrosunda yer alan Suzan karakterini gelin daha yakından inceleyelim. İşte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kardeşlerim Dizisinin Suzan' ı Kimdir?

Suzan genç ve güzel hoş bakımlı bir kadındır. 34 yaşında olan Ahu Yağtu kocasından bulamadığı şefkati dışarıda aramaya başlar ve bu yüzden hayatı bir anda tepe taklak olur. Her şeye kızı ile sıfırdan başlamaya çalışan Suzan' ı gerçekten çok zor günler beklemektedir. 

Kardeşlerim dizisinin Suzan' ı başarılı oyuncu Ahu Yağtu Kimdir?

Başarılı oyuncu Ahu Yağtu, 11 temmuz 1978 yılında İzmir' de doğmuştur. Çocukluğu İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde geçen başarılı oyuncu 14 yaşında model olmaya karar vermiştir ve İstanbul' a taşınmışlardır. 

Başarılı sanatçı Ahu Yağtu, 1993 yılında modellik yaparak meslek hayatına giriş yapmıştır. Sonrasında ise moda editörlüğü ve stil danışmanlığı yapan başarılı sanatçı Ahu Yağtu, Biri Bizi Gözeliyor isimli yarışma programında da sunuculuk yaparak isminden oldukça söz ettirmiştir. Birrçok başarılı dizi projelerinde de yer alan Ahu Yağtu birçok reklam filminde de tanınmaya devam etmiştir. 

2000 yılında 22 yaşında iken Doğan Akçura ile evlenen sanatçı bu evliliğini 5 yıl sonra sonlandırmıştır. 

Sonrasında ise 10 mart 2012 yılında Cem Yılmaz ile dünya evine girmiştir. Bu evlilikten ikilinin Kemal isminde bir oğulları dünyaya gelmiştir. Cem Yılmaz ile de ayrılan başarılı sanatçı Ahu Yağtu şimdilerde yalnız yaşamaktadır. Kardeşlerim dizisi ile her cumartesi akşamı ekranlarda yerini alan başarılı oyuncu Kardeşlerim dizisinde Suzan karakterini canlandırmaktadır. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Kardeşlerim dizisinin Suzan' ı başarılı oyuncu Ahu Yağtu' nun Yer Aldığı Projeler

2021 - Kardeşlerim
2011 – Canım Babam
2011 – Aşk Ve Ceza 
2011 – Bir Avuç Deniz
2011 – Bir Avuç Deniz
2007 – Komiser Nevzat 
2007 – Kavak Yelleri
2006 – 29-30
2005 – Savcının Karısı
2003 – Kampüsistan
2001 – 90 60 90

Kardeşlerim dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında yeni bölümleri ile saat 20.00 de yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız.