Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim dizisi 74. bölümde neler olacak?

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim dizisi 74. bölümde neler olacak? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim son bölümde yaşananlar yeni bölüm için büyük yankı uyandırmıştı.

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan Kardeşlerim dizisi yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Son bölümde Ömer'e doğum günü partisi düzenlemek için büyük bir çaba gösteren Suzan bu plana Ahmet'i da dahil etmek istemişti. Aybike ve Berk ise ailelerinin istememesine rağmen ilişkilerini sürdürmekte kararlıydılar. Doruk annesinin yalan söylediğini acı bir şekilde anladı ve evi terk etti. Asiye'den özür dilemek isteğinde ise beklediği yanıtı alamadı. Asiye ona inanmadığı için Doruk'a kırgındı. Evi terk eden Doruk, Tolga ve Leyla'nın yanına taşındı.

Olanları öğrenen Leyla, Süsen'e gerçekleri sorduğunda Süsen durumu Akif'e anlattı. Kadir'in ölümünde Melisa'nın sorumlu olduğunu bilen Akif kızını kurtarmak için Leyla'ya konuşmaması için yalvardı daha sonra tehdit etti. 

Ömer'in doğum günü partisinde Sarp gelerek gerginlik çıkardı ama Ahmet onu kovdu. Ömer'e gerçekleri anlatmak isteyen Leyla'yı durdurmak için Süsen kazayla Leyla'yı merdivenlerden itti. Kardeşlerim Leyla ölecek mi izleyenler tarafından merak edildi.

KARDEŞLERİM 74. BÖLÜM FRAGMANI

Kardeşlerim 74. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yılbaşı sebebi ile bu hafta yayınlanmayacak olan Kardeşlerim'in yeni bölüm fragmanının yakında yayınlanması bekleniyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu'nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Simge Selçuk, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Recep Usta, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Lizge Cömert, Berk Ali Çatal, Aslı Mavitan, Evrim Doğan, Ecem Sena Bayır, Nazlı Çetin, Kaan Çakır, Nihan Büyükağaç, Atakan Özkaya, Özge Akdeniz, Eylül Lize Kandemir gibi isimler yer almaktadır.