Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim yeni bölümde neler yaşanacak? Süsen, Leyla'yı öldürüyor mu?

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim yeni bölümde neler yaşanacak? Süsen, Leyla'yı öldürüyor mu? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinde Leyla'nın Kadir'in ölümü hakkında gerçekleri öğrenmesi izleyiciyi şaşırttı. Yeni bölümde Kadir'in ölüm sebebinin konusu yeniden açılacak. Ömer'in ağabeyi Kadir'in ölümüne neden olan ve bunu saklayan Süsen ise bu sırrı saklamak için elinden gelen her şeyi yapacak. Peki Süsen bu sırrı saklamak için ne kadar ileriye gidecek?

Atv ekranlarının gençlik dizisi Kardeşlerim'in son bölümünde Asiye ve Doruk'un arası bozulmuştu. Yasmin'in Doruk'a ve Ömer'e yakın olmasından rahatsız olan Asiye bu konudaki rahatsızlığını Ömer'e belli etmişti. Eren ailesi ise yeni üyeleri Umutcan ile vakit geçiriyorlar. Aybüke, Berk'i gizlice odasına alarak yeni doğan kardeşini gösterdi. 

Ahmet ve Ömer'in yakınlığı ise Sarp'ı deliye döndürüyor. Ömer'in Yasmin ve Ahmet ile bu kadar yakın olması Sarp'ı daha da sinirlendiriyor. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

Leyla ise izlediği videonun şokunu yaşadı. Videoda ölen kişinin Kadir olduğunu anlayan Leyla şok geçiriyor. Tarhan ise apar topar hastaneye kaldırılıyor. Orhan ise Gönül'ün baskılarına dayanamaz hale geliyor. Yeni doğan oğluyla zaman geçirmeye çalışıyor. Leyla ve Süsen arasında yeni bölümde bir savaş başlıyor. Leyla, Süsen'in Kadir'in kazasını bildiğini söyleyerek doğruları söylemesini istiyor fakat Süsen Ömer'i kaybetmekten korkuyor. Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak merak ediliyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu'nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Simge Selçuk, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Recep Usta, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Lizge Cömert, Berk Ali Çatal, Aslı Mavitan, Evrim Doğan, Ecem Sena Bayır, Nazlı Çetin, Kaan Çakır, Nihan Büyükağaç, Atakan Özkaya, Özge Akdeniz, Eylül Lize Kandemir gibi isimler yer almaktadır.