Kardeşlerim yeni sezonda geçtiğimiz sezon olduğu gibi iddiasını korumaya devam ediyor. İşte 23. bölüm hakkında detaylar..

Kamumanset.com - Kardeşlerim yeni sezonda geçtiğimiz sezon olduğu gibi iddiasını korumaya devam ediyor. İşte 23. bölüm hakkında detaylar..

Amcası ile Kadir karşı karşıya geliyor. Melisa ile olan ilişkileri bu yüzden zarar görüyor. Ve tüm bu olanlar Cemile yüzünden gerçekleşiyor. Doruk talihsiz bir kaza geçiriyor ve Asiye bu durumda ne yapacağı merak ediliyor. Kaan ise babasını yeni bölümlerde de tehdit etmeye devam ediyor. Tolga beklenmedik bir sürpriz yapar ve Asiye ile Doruk bu sürpriz yüzünden kendilerini garip bir olay içerisinde bulurlar.

Kadeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Celil Nalçakan - Akif Atakul

42 yaşındadır, Sadece kendi çıkarlarına önem veren, kendi çıkarları doğrultusunda başka hiçbir şey düşünmeyen tatlı dilli, ağzı çok iyi laf yapan, vicdansız bir adamdır Akif Atakul.

Halit Özgür Sarı - Kadir Eren

19 yaşındadır, Evin büyük abisidir çok dürüst ve çalışkan bir gençtir. Kardeşlerine her daim kol kanat gererek evine kardeşlerine destek olmaya çalışır. 

Ahu Yağtu - Suzan Manyaslı

34 yaşındadır, Güzel, çekici bir kadındır Suzan Manyaslı. Kocası ile arasındaki aşk ve sevgi yok olduğunda kendisini farklı bir çıkış noktası ararken bulur Suzan Manyaslı.

Cüneyt Mete - Orhan Eren

37 yaşındadır, Tam bir aile babasıdır. Yiğenlerine kol kanat gererek onlar için türlü fedakarlıkları yapan merhametli bir babadır Orhan Eren.

Fadik Sevin Atasoy - Şengül Eren

37 yaşındadır, Paraya çok değer veren, hırslı bir kadındır. Yiğenlerine sahip çıkan Şengül Eren, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendirmeye çalışır. 

Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni

Su Burcu Yazgı Coşkun - Asiye Eren

17 yaşındadır, Dürüst, güzel ve güçlü bir kızdır. Çalışkan, başarılı bir kızdır. Sesi de güzel olan Asiye, abilerine ve kız kardeşlerine adeta annelik yapan bir kızı canlandırmaktadır. 

Yiğit Koçak - Ömer Eren

17 Yaşındadır. Hırslı ve duygusal bir gençtir. Abisi Kadir' e destek olmak için elinden gelen her şeyi yapan Ömer, zaman zaman hırsına yenik düşen bir karakteri canlandırmaktadır. 

Aylin Akpınar - Emel Eren

6 yaşındadır, sevimli, tatlı bir çocuktur. Abileri ve ablasına çok bağlı onların sözünden hiç çıkmayan uslu bir kız çocuğunu canlandırıyor.