Karabükte Okullar Tatil Edildi Mi Karabük Valiliği Son Dakika Karabük valiliği son dakika açıklaması Karabük'te okullar tatil mi?

Karabükte Okullar Tatil Edildi Mi Karabük Valiliği Son Dakika Karabük valiliği son dakika açıklaması Karabük'te okullar tatil mi? Ülke geneli devam eden fırtına Karabük, Sakarya, Kocaeli, İstanbul ve Düzce'de etkisini gösteriyor. Şiddetli lodos can aldı. Dört kişinin hayatını kaybettiği bildirildikten sonra yarın yapılan açıklamada Valilik durum hakkında açıklamada bulundu. Karabük'de okullar tatil edildi mi? Son dakika Karabük'de fırtına son durum..

Lamborghini Aventador Son 2022 incelemesi Lamborghini Aventador Son 2022 incelemesi

Lodos'un etkisini göstermesinin ardından Kocaeli ve İstanbul valiliklerinden açıklama ardı ardına gelmişti. Konu hakkında Kocaeli valisi Seddar Yavuz yaptığı açıklamada "Olumsuz hava koşulları ve lodos sebebiyle ilimiz genelinde eğitim ve kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle eğitime ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacaktır." ifadeleri kullanırken Karabük'te eğitime ara verilip verilmeyeceği merak edildi. Karabük fırtına son durum...

kocaeli okul

KARABÜKTE OKULLAR TATİL EDİLDİ Mİ?

Türkiye geneli fırtına birçok ilde devam ediyor. Fırtına ve Lodos Türkiye'yi vurdu. Ülke genelinde fırtına ve şiddetli rüzgar etkisini gösteriyor. Karabük, Düzce, Bursa, Yalova, İstanbul ve Kocaeli'de şiddetli fırtına oluştu. Karabük okullar tatil edilecek mi merak edildi. Karabük Valiliği henüz fırtına hakkında açıklamada bulunmadı. Karabük Valiliği henüz okulları tatil etmedi. 

Türkiye Lodos'la savaşıyor. Ülke genelinde etkisini gösteren fırtına ile ağaçlar uçtu. Çatılar düştü, yaralananlar olduğu bilgisi yer aldı. Özellikle Marmara ve Ege'de etkisini gösteren Lodos ve fırtına can da aldı. Karabük'te eğitime ara verilme kararı almadı.  Türkiye geneli etkisini gösteren fırtına ve lodos can da aldı. Lodosta 4 kişinin öldüğü bildirildi. Sakarya Valiliği, İstanbul Valiliği ve Kocaeli Valiliği tatil açıklaması yapıldı.