Son dakika deprem haberleri haberimizde sizlerle.. Son dakika Karabük' te deprem oldu. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Son dakika deprem haberleri haberimizde sizlerle.. Son dakika Karabük' te deprem oldu. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Düzce merkezli olduğu söylenilen deprem birçok ilde de hissedildi. İşte detaylar..

Düzce merkezli yaşanan bu deprem 5.3 şiddetindedir. Çevre illerden de hissedilen depremde henüz can veya mal kaybı olduğu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. 

AFAD' dan yapılan açıklamaya göre ise "Düzce'de saat 15.40'ta 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz. " şeklindedir.  

deprem karabük

Kandilli Rasathanesi açıklamalarına göre merkez üssü Düzce ili Çılımlı ilçesi olan 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem saat 15.40' de meydana geldi ve İstanbul dahil birçok çevre illerden de hissedildi. Kandilli depremin 13.3 kilometre derinlikte olduğu bilgisini verdi. 

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD depremin 5.0 büyüklüğünde olduğunu duyurdu. Derinlik ise 18.02 kilometre olarak açıklamasında bulundu.

Düzce merkezli olan bu deprem İstanbul dahil olmak üzere birçok çevre ilden hissedilmiştir. Son dakika depremleri ile ilgili artçıların yaşanıp yaşanmamasına dair herhangi bir açıklama yapılmamıştır. 

Büyüklüğü AFAD tarafından 5.0 şiddetinde şeklinde açıklama yapılan son dakika depremi ve artçıları haberlerimizde sizlerle olacak.