Kanye West, Pete Davidson'a klibinde cevap West Kim Kardashian'ın yeni sevgilisini rahat bırakmıyor. Ünlü rapçi Kim Kardashian'ın sevgilisine yeni bir saldırı başlatıyor ve aynı gün Kim Kardashian'ın bekar olmak için yasal savaşı kazandığı gün...44 yaşındaki müzisyen, 28 yaşındaki Saturday Night Live kişiliğini hedefleyen kil animasyonu aracılığıyla bir dizi grafik tasvir sundu. 

Kanye West, Pete Davidson'a klibinde cevap West Kim Kardashian'ın yeni sevgilisini rahat bırakmıyor. Ünlü rapçi Kim Kardashian'ın sevgilisine yeni bir saldırı başlatıyor ve aynı gün Kim Kardashian'ın bekar olmak için yasal savaşı kazandığı gün... 44 yaşındaki müzisyen, 28 yaşındaki Saturday Night Live kişiliğini hedefleyen kil animasyonu aracılığıyla bir dizi grafik tasvir sundu. 

West rap şarkısında Easy başlıklı şarkı: 'Tanrı beni kazadan kurtardı, sırf Pete Davidson'ın a**sını yenebileyim diye' 
Kanye videoda Pete'i kaçırıyor ve kafasına bir çanta atıyor ve onu bağlayıp bir arazi aracının arkasına atıyor.
Başka bir sahnede, Pete daha sonra iplere bağlandı ve başı toprağın üzerinde olacak şekilde diri diri gömülmeden önce kumda sürüklendi.

Kim Kardashian'ın bir yargıç tarafından yasal olarak bekar ilan edilmesinden ve acı boşanmalarında kızlık soyadını geri getirme teklifi almasından saatler sonra geldi.  Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, West'in klipte tasvir ettiği görüntüleri kınadı ve Davidson ve Kardashian'ı kendisine karşı uzaklaştırma emri talep etmeye çağırdı.

West geçen ay gönderilerinin Kardashian'ı taciz ettiğini kabul etti. Kanye West, Çarşamba günü yayınlanan Easy şarkısı için şok edici yeni bir müzik videosunda  Pete Davidson replikasını diri diri gömerken, ayrı yaşadığı karısının yeni erkek arkadaşına bir şans daha verdi  .

44 yaşındaki müzisyen, 28 yaşındaki Saturday Night Live kişiliğini hedefleyen kil animasyonu aracılığıyla bir dizi grafik tasvir sundu.  

En son videosu, Kim Kardashian'ın  bir yargıç tarafından yasal olarak bekar ilan edilmesinden ve devam eden, acı boşanmalarında kızlık soyadını geri getirme teklifi almasından saatler sonra, Kanye'nin şiddetle karşı çıktığı ve aylarca savaştığı bir hareket. Kanye West, Çarşamba öğleden sonra paylaşılan şok edici yeni bir müzik videosuna bir Pete Davidson replikasını gömerken, ayrı yaşadığı karısının yeni erkek arkadaşına bir kez daha vurdu

West, Çarşamba günü Miami Beach'te Four Seasons Hotel'den ayrılırken görüldü. Kil animasyonlu yeni klibinde Kanye, videoda Pete'i kaçırdı ve kafasına bir çanta fırlattı ve onu bağlayıp bir arazi aracının arkasına fırlattı. 

Kanye West'in yeni kız arkadaşı Chaney Jones gündemden düşmezken Kim cephesinden yeni bir hareket geldi. Pete figürünün daha sonra iplere bağlı olduğu ve başı toprağın üzerinde olacak şekilde diri diri gömülmeden önce kumda sürüklendiği görüldü.

West'in karikatürü bir paket gül tohumu kaptı ve çiçeklerin açmasını izlemeden önce onları Davidson'ın kafasına döktü.

Daha sonra Pete'in kafasındaki çiçekleri kesti ve Sevgililer Günü'nde Kim'in evinin önüne park ettiği araca benzeyen bir kamyonetin arkasına yerleştirdi.

Kanye, klibi Saturday Night Live yıldızına doğrudan bir mesajla sonlandırdı: 'Skete dışında herkes sonsuza dek mutlu yaşadı' adının üstünü çizip 'kim olduğunu biliyorsun' yazdı.  

Şarkıda 'Şimdiye kadarki en iyi boşanmayı yaşıyoruz' dedi. 'Mahkemeye gidersek, mahkemeye birlikte gideriz. Aslına bakarsan ablanı al, Kourt'lara birlikte gideriz. Bugün beş saat falan dört çocuğu izledim.

'Bu Yeezy botlarını bugün duşta bile her yerde giyiyorum. Dadıları severim ama gerçek aile daha iyidir. Kameralar çocukları izliyor, hepiniz kredi almayı bırakıyorsunuz. West'in karikatürü bir paket gül tohumu kaptı ve çiçeklerin açmasını izlemeden önce onları Davidson'ın kafasına döktü. Birçok kişi, West'in Davidson'un ölümünü ve kliple Kardashian ve Davidson'a gönderdiği mesajı tasvir etmek için kullandığı görüntüleri kınayarak, her ikisinin de sanatçıya karşı yasaklama emri istediğini öne sürerek sosyal medyaya gitti.

Bir kullanıcı Instagram'da "Şu anda herhangi bir Kanye içeriğini desteklemekte sorun yaşıyorum" diye yazdı. 'Kadınları taciz etmekle ilgili uzun geçmişine daha fazla katlanamıyorum.'

Bir kullanıcı, West'in 'bunun için kesinlikle bir yasaklama emriyle vurulacağını' söylerken, bir diğeri, 'Birinin bu adamı suç işlemeden önce durdurması gerekiyor' diye uyardı.

Twitter'da bir kullanıcı, 'Ben Pete Davidson olsaydım, hayatım için gerçekten dehşete düşerdim. Bu %100 bir tehdittir. Kanye'nin yardıma ihtiyacı var ve Pete'in yasaklama emrine ihtiyacı var.'

Bir diğeri, 'Bu #Kanye #Eazy videosu rahatsız edici. Bu duygusal istismar ve bu aile için çok kötü bitecek. Dehşete kapılmış hissettim, Kim'in nasıl hissettiğini hayal bile edemiyorum. Ceza olarak onu korkutuyor ve umarım insanlar bunu bir sanat olarak görmeyi bırakırlar.'Batı'nın durumu ile 1994'te Nicole Simpson ve Ron Goldman'ın öldürülmesi arasında paralellikler kurarak, Kim'in annesi, Nicole'ün bir arkadaşı olan Kris Jenner'ın müdahale etmesi gerektiğini öne sürdü.

Bir kullanıcı Batı durumu ile 1994 Nicole Simpson ve Ron Goldman cinayetleri arasında paralellikler kurarak, Kim'in annesi, Nicole'ün bir arkadaşı olan Kris Jenner'ın müdahale etmesi gerektiğini öne sürdü.

Kullanıcı, "Kanye çıldırdı" dedi. 'Kim ve Pete'in yasaklama emri vermesi gerekiyor yoksa sıradaki Nicole ve Ron olmak üzereler. Nicole ile "en iyi arkadaş" olan Kris'in... kızını uyarması gerekmez mi?!?!'

Bir kullanıcı, West'in Davidson'daki en son baskıyla kendisini yasal riske atabileceğini öne sürerek, 'Pete'e bir şey olursa, [West] tüm kanıtları çevrimiçi bırakacağı için gerçekten s*kecek.'' dedi.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Korkunç videonun yayınlanmasından saatler önce, Yargıç Steve Cochran, Kim'in kızlık soyadının geri verilmesi talebini kabul etti ve West'in evlilik sırasında kurulan tröstlerden varlıklarını devretmesini engelleme hareketini reddetti. 

Her ikisi de milyarder olan kan davalı çift, Çarşamba günü mahkemede yüksek güçlü avukatlarına sahipti - Kardashian için Laura Wasser ve Batı için Samantha Spector. Spector, dün gece West'in önceki avukatını kovmasından sonra atandı, Kardashian'ın Şubat 2021'de boşanma davası açmasından bu yana aylar içinde tuttuğu üçüncü avukat oldu.

Boşanmalarıyla bağlantılı mahkeme belgelerinde Kardashian, West'in sosyal medya üzerinden Davidson'a yönelik devam eden baskılarının 'duygusal sıkıntıya neden olduğunu' söyledi. West'in istihdam ettiği bir reklam ajansından yapılan bir basın açıklamasında, West'in "evraklarının her zaman boşanmayla ilgili sorunlarının yalnızca usule ilişkin olduğunu gösterdiğini" ve "Kim, yalnızca Kim'in sözleşme kapsamındaki hakları korumak için usuli gereklilikleri yerine getirmesi durumunda boşanmayı her zaman desteklediğini" söyledi. CA yasası – boşanma sürecindeki herhangi bir davacıya tanınan hakların aynısı,' diye bildirdi Variety .

Tanıtım ajansı, West'in "tüm dikkatini çocuklarına odakladığını" ve "hayır" olmadığını belirterek, "Bugün mahkemede Kim'in başlangıçta medeni durumun çatallanmasını almak için uygun evraklara sahip olmadığı belirlendi ve ele alındı" dedi. resmi açıklama … şu anda.'

Aşırıya kaçma: Kanye, Kardashian'ın erkek arkadaşıyla Doğu Sahili'nde vakit geçirdiğine dair tam bilgisine rağmen, Sevgililer Günü'nde Kim'in Hidden Hills evinin önüne güllerle dolu bir kamyonu 'Benim Vizyonum Krystal Klear' ile park etti.